Zavrieť

Porady

Zápočtový list

Vedel by mi niekto poradiť, ako sa vypĺňa nové tlačivo zápočtového listu? Nikde neviem nájsť vzor. Čo mám napísať medzi Ukazovatele JEP a medzi zrážky zo mzdy do rozhodnutia a V prospech? Minulý rok to bolo lepšie, teraz sa v tom nevyznám.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    tweedle Pozri príspevok
    keď u nás robila od 1999 do teraz z čoho bola 6 rokov na materskej píšem celú dobu, že?

    treba tam vyplnit datum odkedy dokedy u vas robila a patri do toho aj materska.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Avdika Pozri príspevok
    Vedel by mi niekto poradiť, ako sa vypĺňa nové tlačivo zápočtového listu? Nikde neviem nájsť vzor. Čo mám napísať medzi Ukazovatele JEP a medzi zrážky zo mzdy do rozhodnutia a V prospech? Minulý rok to bolo lepšie, teraz sa v tom nevyznám.
    JEP je jednotná evidencia pracovníkov ? Neviem o tom, že by existovalo nejaké predpísané tlačivo "zápočtového listu". Zákonník práce presne ustanovuje, čo má obsahovať potvrdenie o zamestnaní. Forma nie je ustanavená, dôležitý je obsah.

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    mám ten istý problém ako ty mám v rukách tlačivo a neviem čo s ním,,,čo sú to tie JEP ukazovatele?

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    tweedle Pozri príspevok
    mám ten istý problém ako ty mám v rukách tlačivo a neviem čo s ním,,,čo sú to tie JEP ukazovatele?
    netráp sa s JEP, netreba vyplňovať..

    Heleč je offline (nepripojený) Heleč

    Heleč
    nerobí Ti soft zápočtový list?
    každý má iný vzhľad, ale určite ich majú schválené

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    ewita888 Pozri príspevok
    netráp sa s JEP, netreba vyplňovať..

    a čo treba vypľňať? údaje o dosiahnutej kvalifikácii to je napr SŠ s maturitou?

    nemyslite že som dementá ale nemám s takýmito vecami žiadne skúsenosti tak sa radšej na všetko pýtam

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    tweedle Pozri príspevok
    a čo treba vypľňať? údaje o dosiahnutej kvalifikácii to je napr SŠ s maturitou?

    nemyslite že som dementá ale nemám s takýmito vecami žiadne skúsenosti tak sa radšej na všetko pýtam
    vyplň to, čo sa týka jeho zamestnania vo vašej firme.. ostatné nemusíš, ani jeho kvalifikáciu..

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    keď u nás robila od 1999 do teraz z čoho bola 6 rokov na materskej píšem celú dobu, že?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.