Zavrieť

Porady

Firemna akcia - skusenosti

Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky

Bratislava a okolie
Naposledy upravil Palett : 07.08.14 at 17:52
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Palett
Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky
žeby v nejakej vinárni?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

V ktorejkoľvek vinárni od Kútov až po Čiernu nad Tisou.

Ani si nenapísal, kde máte firmu.... To si máme domyslieť?
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

kopretinka
Palett
Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky
žeby v nejakej vinárni?
Vináreň je zradná ako pivnica
dolu sedíš v pohode / zdvihneš sa vyjdeš von (možno aj na slnko)
a udrie ťa do hlavy

Pokiaľ máte abstinenta na odvoz, tak skor do prírody
slušný bufet
tieň
pohodlie
lúčka (fajčári sa majú kde vyvenčiť )
vodička (teda okolo)
čerstvé ryby
0 0
Palett Palett

Palett je offline (nepripojený) Palett

kopretinka
Palett
Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky
žeby v nejakej vinárni?
sry uz som to opravil Bratislava a okolie... CHorvatsky Grob atd... okruh 80km nebudeme sa trepat na Terchovu
0 0
Cerrick Cerrick

Cerrick je offline (nepripojený) Cerrick

tak najlepsie je ist bud Grob alebo Modra je to vinarska oblast bude tam vela vinotek :p
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

Palett
kopretinka
Palett
Zdravim,
sef ma poprosil aby som vybral vhodne miesto pre cca 8 ludi na firemnu akciu... viete mi poradit nejake vhodne miesto? kde sa da dobre sediet a popijat vinko
diky
žeby v nejakej vinárni?
sry uz som to opravil Bratislava a okolie... CHorvatsky Grob atd... okruh 80km nebudeme sa trepat na Terchovu
Pozri Relax pred Sládkovičovom

TICHO
slepé rameno
1 vodný bycygel
lekná
lávka - mostík (pre "separéchtivých")
lúka
sieť
"skoronáučný chodníček"
čerstvé ryby
prístrešky
miniZOO
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Vinotéka pod Hradom...a majú aj salónik
0 0
Palett Palett

Palett je offline (nepripojený) Palett

no aby som to este upresnil cassual je smart takze altanky a grilovanie nemozem zvolit... :/
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

chodte na Zochovu chatu, mozete si tam urobit aj nejake skolenie, potom primerane dat nejaky sport a po skonceni oficialnej casti mozete kostovat ... v klude prespat a po ranajkach navrat na pracovisko
0 0
Palett Palett

Palett je offline (nepripojený) Palett

avalik
chodte na Zochovu chatu, mozete si tam urobit aj nejake skolenie, potom primerane dat nejaky sport a po skonceni oficialnej casti mozete kostovat ... v klude prespat a po ranajkach navrat na pracovisko
rad by som ale sport urcite nehrozi... niekde si chceme sadnut kde nie je vela ludi a budeme mat klud pre seba... vidim to na Grob alebo Modru niekde... taxik nie je problem...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Palett
avalik
chodte na Zochovu chatu, mozete si tam urobit aj nejake skolenie, potom primerane dat nejaky sport a po skonceni oficialnej casti mozete kostovat ... v klude prespat a po ranajkach navrat na pracovisko
rad by som ale sport urcite nehrozi... niekde si chceme sadnut kde nie je vela ludi a budeme mat klud pre seba... vidim to na Grob alebo Modru niekde... taxik nie je problem...
to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
avalik
Palett
avalik
chodte na Zochovu chatu, mozete si tam urobit aj nejake skolenie, potom primerane dat nejaky sport a po skonceni oficialnej casti mozete kostovat ... v klude prespat a po ranajkach navrat na pracovisko
rad by som ale sport urcite nehrozi... niekde si chceme sadnut kde nie je vela ludi a budeme mat klud pre seba... vidim to na Grob alebo Modru niekde... taxik nie je problem...
to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam
Kua....a aj do nákladov firmy dať ako konzumné, reprezentačné a ešte neviem aké...



0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="avalik"][QUOTE="Palett"]
avalik

to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam
To nem dobrý nápad - tam ich poznajú...a vieš ako to môže dopadnúť a potom hanba na sto rokov
1 0
Palett Palett

Palett je offline (nepripojený) Palett

mam predstavu normalne niekde prist kde to pekne vyzera nemusi to byt max moderne a krasne baby ale hlavne nech sa v nutri nefajci kde sa mozme porozpravat ako team z prace.. pri pohariku vinka :p
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE="Peggynka"][QUOTE="avalik"]
Palett
avalik

to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam
To nem dobrý nápad - tam ich poznajú...a vieš ako to môže dopadnúť a potom hanba na sto rokov
toto poznám....už nikdy nebolo volné ked sme chceli rezeračku
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="lujza.j"][QUOTE="Peggynka"]
avalik
Palett
avalik

to ani pol hodinky volejbalu, resp. prechadzky v lese len cista nalievaren? tak to mozete zapadnut do najblizsej krcmy pri robote (zvyknu mat aj saloniky) a zrusit sa tam
To nem dobrý nápad - tam ich poznajú...a vieš ako to môže dopadnúť a potom hanba na sto rokov
toto poznám....už nikdy nebolo volné ked sme chceli rezeračku
Darmo je,to tak dopadne,keď majú firemný večierok netrénovaní ...Si mi pripomenula akcie MDŽ,som sa aj hanbila,že som žena ale dnes už by to asi bolo inak,zdá sa mi,že ženy trénujú a niektoré zvládnu viac,ako chlap
0 0
Palett Palett

Palett je offline (nepripojený) Palett

takze nejake konstruktivne napady???
0 0
Mirka.m Mirka.m

Mirka.m je offline (nepripojený) Mirka.m

chodte do Modry konkretne vinaren Fiala urcite neolutujete napr.
0 0
Palett Palett

Palett je offline (nepripojený) Palett

ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Palett
ty si tam bola? preco neolutujeme? no hlavne musim nieco dobre vybrat aby sef neprotestoval...
Sorry, ale ako Ťa tak čítam ?
Pomaly, ale isto nadobúdam dojem, ako keby som čítal nejakého neschopáka ( a to som ešte slušný )...

To nevieš prelustrovať net a nájsť si nejaký podnik ? Veď skoro každý jeden, ktorý má stránku, má aj nejaké foto interiéru a aj iné informácie.
Veď vyberiem nejaké, kuknem na stránku, idem pozrieť osobne a vymalované.

Keď už máš také fofry zo šéfa, tak mu priprav komplet dokumentáciu, s priloženými fotkami, s menu, s nápojovým lístkom. Samozrejme, že zaviaž do pevného obalu a prilož mu aj toaletný papier...to aby sa neposral z tej dôležitosti.


Ide o neformálne posedenie v rámci skupiny kolegov, alebo o predvádzanie sa managmentu ?

P.S.:
Bóóóóže, daj mi silu... to len trieskať po hlave, aby jeden nekríval od tej dôležitosti.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať