Zavrieť

Porady

Vyber internetu pre domacnost.

Dobry den, mohli by ste mi poradit aky internet je najvhodnejsi pre domacnost (Vysoke Tatry) Pod pojmom navhodnejsi memyslim iba na cenu ale aj kvalitu a vlastne vsetko okolo toho. Optika tam vraj nie je takze jedina moznost bude adsl. Nie som na Slovensku a tam sa budem stahovat takze preto zatial nemam ziadne info co by tam mohlo byt a preto by som bol rad za kazdu odpoved. Jednoznacne mi pojde o neobmedzeny internet a najdolezitejsia bude kvalita sluzieb od poskytovatela a samozrejme aj cena ale jednoznacne az po tej kvalite sluzieb. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    T- com je drahý, dávala som ho minulý rok v auguste, ako neobmedzený, prvých 6 mesiacov to bolo tuším nejako okolo 7-8 eur a teraz je to 15 eur. Nabudúce si ho už nedám.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    martuli Pozri príspevok
    T- com je drahý, dávala som ho minulý rok v auguste, ako neobmedzený, prvých 6 mesiacov to bolo tuším nejako okolo 7-8 eur a teraz je to 15 eur. Nabudúce si ho už nedám.
    No ak nemas inu moznost, tak si musis dat t-com. T-com je dostupny takmer na celom uzemi slovenska, niekde sice ako dial up ale je.
    Nezije kazdy vo vacsom meste a ma na vyber niekolko providerov. Cim vacsie mesto tym viac providerov, tymm rychlejsi internet, tym lacnejsi internet.

    Takze v Tatrach asi len ADSL ci uz od t-comu to je na tebe

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Par liniek s cennikamy najvyznamnejsich poskytovatelov, tych mensich sa mi nechce hladat, ale ceny su +/- rovnake. Hlavne je odsledovat otazku pokrytia.
    http://www.upc.sk/rychly-inter...
    http://www.t-com.sk/Default.as...
    http://www.orange.sk/web/inter...
    Ak mas nejakych znamich, rodinu v danej oblasti, tak skus si u nich zistit na com idu. Ono aj ta ista firma ma na roznych miestach roznu kvalitu.
    Ja mam UPC a som spokojny.

    Renovacio je offline (nepripojený) Renovacio

    social media lover, amateur photographer ...viac Renovacio
    vo Vysokých Tatrách mám rodinu tak sa môžem opýtať že ako im ide net, ja bývam pri Poprade v jednej dedinke, optika tak isto nula bodov a skončil som u Slovanetu, nakoľko T-Com čo som mal pred tým mi dosť padal. Vyberal som cez stránku už vyššie spomenutú porovnat.sk v podstate na odporúčanie a zatial ide. Známi vo VT majú tuším T-Com tak zajtra dám vedieť...

    Renovacio je offline (nepripojený) Renovacio

    social media lover, amateur photographer ...viac Renovacio
    Pýtal som sa teda na tie Tatry a internet, takže T-Com používajú už pár rokov a že vraj úplne v pohode, neviem síce či ti to pomôže v rozhodovaní ale snad ano.

    Vyber internetu pre domacnost.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.