Zavrieť

Porady

Nový hardisk+keykode

ahojte
prosím poraďte. Odišiel mi hardisk- dala som ho vymeniť. Ale teraz mi počítač stále pýta Keykode a keď zadám kód, ktorý som dostala k notebooku, tak mi vypisuje, že je nesprávny. Už sa mi dá iba prezerať programy WORd, PowerPoint, Access...
Prosím dajte radu ako si tieto programy opäť spojazdniť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    ten kod co zadavas, nie je to nahodou na system Windows? Na office potrebujes iny kod. (ked so ta teda spravne pochopil lebo neviem co myslis tym "iba prezerat")

    lusinda2 je offline (nepripojený) lusinda2

    lusinda2
    našla som ho na zadnej strane notebooku - je tam napísané produkt key a bude to na Windows. Kde zoberiem ten iný kód? Nechcem si ho kupovať. Fungoval Word chvíľu a stále pýtal ten kód a teraz si môžem iba prezerať stránky vo Worde a v ostatných programoch...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Veľakrát sa tu už písalo že namiesto Microsoft Office sa dá použiť bezplatný balík Open Office.Takže si stiahni a nainštaluj.Microsoft Office bol iba na skúšobnú dobu ak nebol zakúpený.
    http://www.openoffice.org/sk/download/index.html

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Odišiel mi hardisk- dala som ho vymeniť. Ale teraz mi počítač stále pýta Keykode a keď zadám kód, ktorý som dostala k notebooku, tak mi vypisuje, že je nesprávny. Už sa mi dá iba prezerať programy WORd, PowerPoint, Access...
    Fungoval Word chvíľu a stále pýtal ten kód a teraz si môžem iba prezerať stránky vo Worde a v ostatných programoch...
    Hardisk je jedno, program druhé. Kód na spodku patrí k počítaču a operačnému systému.
    M$ Office je platený program, v počítači si mala nainštalovanú TRIAL verziu (s obmedzenou platnosťou a funkcionalitou), po ukončení určenej doby je zablokované ukladanie, editácia v programe, len prehliadanie je povolené.
    Okrem toho - M$ Office je dosť veľký "moloch" - Vlado40 dal odkaz na rovnocennú (skoro) náhradu Open Office, je potom ešte podobná Libre Office http://sk.libreoffice.org/ (sú si skoro podobné v ovládaní a funkciách, možno mierne rozdiely vo vzhľade).
    Použi jeden z nich.
    Kabaka123 22.05.15 10:05 priradil do Porady
    Kabaka123 22.05.15 10:05 odstránil(a) z Porady

    Nový hardisk+keykode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.