Zavrieť

Porady

Daňový bonus

Neviete náhodou niekto či doplatiť daňový bonus môžem aj v priebehu roku? Mám zamestnanca ktorému sa 3.1.2015 narodilo dieťatko, má nárok už od januara na daňový bonus? a môžeme mu za január, február a marec doplatiť v aprílovej mzde? alebo až na konci roku v ročnom zúčtovaní? Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
veronikasad O výplatu DB v predch. mesiacoch zamestnanec nepožiadal, alebo sa nevyplácal chybou zamestnávatela ? Kedy podpisoval Vyhlásenie a predložil rodný list ?
mumubr vyhlásenie podpisal v januári, ale toto dieťatko tam nedopísal, poberá daňový bonus na jedno dieťa ale na toto druhé ešte nepoberal, a dnes mi bol doručený rodný list s dátumom narodenia 3.1.2015
veronikasad Nerieš doplatenie v aprílovej mzde , dopíš do vyhlásenia dátum predloženia rodného listu. DB mu bude doplatený v RZD
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ma narok uz za januar, ale doplatit spatne mu to nemozes teraz, az v rocnom zuctovani dani.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.