Zavrieť

Porady

poznávací zajazd Francuzsko, Paríž...

Prosím Vas,boli ste niekto na poznávacom zájazde vo Francuzku.
Viete mi poradiť.
Naposledy upravil arizona : 05.07.10 at 17:07
Usporiadat
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

Paríž, Tiptravel - busom 5 dní, perfetní sprievodcovia, môžem odporúčať.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

bola si tam.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Neviem ohľadom čoho potrebujes poradiť a cez akú ck ideš. V paríži to bolo nádherné.ale všetko je vec vkusu.
0 0
petra.p petra.p

petra.p je offline (nepripojený) petra.p

www.bubo.sk robi velky okruh Francuzskom, toto leto som na nom bola. Malo to aj svoje muchy, (slaby vyklad, niektore kempy...), ale ak chces vidiet vela a pomerne lacno, mohlo by ti to vyhovovat
0 0
Katka91 Katka91

Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

Bola som už dávnejšie, ale bolo to fajn, Paríž je krásny, hlavne nočný , videli sme aj Lurdy, pekné bolo aj pobrežie. Je fajn, keď program nie je moc nabitý, lebo potom vidíš všetko ako z rýchlika a máš z toho mišmaš. Ak sa tam vyberieš, napíš ako bolo.
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

Idem 10.10.2007 potom napíšem ako bolo. evika
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
evika Pozri príspevok
Idem 10.10.2007 potom napíšem ako bolo. evika
Tak trošku som pochodila sever Francúzska a 4 dni v Paríži. Sprievodkyňa - inak vynikajúca - sa nás spýtala, či chceme vidieť aj tú škaredšiu tvár Paríža. Samozrejme, väčšina to chcela. Tak mám o Paríži taký celkovejší obraz. Čo sa týka zhovorčivosti Francúzov, na to sa radšej nespoliehaj. Ak sa budeš na niečo pýtať a budeš, samozrejme, chcieť aj odpoveď, budeš sa diviť. Zhovorčiví a milí sú vo Francúzsku žijúci cudzinci. Aspoň taká je moja skúsenosť.
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

Vrátila som sa Z Paríža,bolo tam veľmi krásne.Pochodili sme všetko.
Mali sme vynikajúceho sprievodcu.Aj hotel boll výborný.
Bola som spokojná.

evika
0 0
evucha1 evucha1

evucha1 je offline (nepripojený) evucha1

Kto bol teraz niekedy letecky v Pariži? Viete mi poradiť ako sa dostaneme z letiska do centra? A za akú cenu? Ide Parížske metro až na letisko ORLY. Ďakujem vopred za radu.
0 0
mili501 mili501

mili501 je offline (nepripojený) mili501

Silvester v Parizi organizuje CK Coimex, super sprievodca.
0 0
Peter Briatka Peter Briatka

Peter Briatka je offline (nepripojený) Peter Briatka

Bol som tak v Parizi na 5 dní... a nikdy viac. Bol to klasický poznávací zájazd. Nemam nič proti cestovke, ubytovaniu ani sprievodcovi... ale to nebol oddych - to bola drina. Takže neodporúčam. Radšej ísť na vlastnú päsť - letenky sa dajú zohnať za pár korún, ubytko si tiež človek dokáže nájsť akurát že si musí pozisťovať odkiaľ kam sa ako dostane... ale už len tým túlaním po meste človek spozná veľa miest.... No a nemusí sa riadiť žiadnym cudzím programom - skrátka si pánom svojho času... Napr. z celých Versaille-ských záhrad sme mali tak 30 minút - na to sa môžem vykašlať... ja by som si tam posedel aj pol dňa...
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Poradte mi cez akú cestovku ísť na poznávačku do Paríža, ale letecky, tak aby do nebolo zase príliš drahé. Díki, napr. aj na tri dni.
0 0
gokko gokko

gokko je offline (nepripojený) gokko

Ja letím na poznávací výlet do Paríža teraz cel Veľkú noc. Máme to na 5nocí, odlet 21.3. večer, prílet 26.3. dopoludnia. Sme rodina 2 dospelí, dve det 10 a 12r. Letenku som zabúkovala za 16.000 Sk cez SKY a ubytovanie mám v centre , turistický hotel , dostupný k metru, 2x dvjlôžková izba , cena 680 EUR na celý pobyt, cena bez raňajok. Nejdem cez cestovku, všetko sme vybavili cez internet. Kúpila som bedeker , program si naplánujeme sami. Počítam cca 100 EUR cestovné po Paríži - metrom ,100 EUR vstupné do múzeí a pamiatok - to som možno trochu prešvihla. DisneyLand Park je brutálne drahý - pre nás vstup 180 EUR, lacnejší je Asterix Park, ten bude ale asi ešte zavretý. Stravovanie neviem odhadnúť. Prosím nemáte niekto skúsenosť, ako sa v Paríži lacno prestravovať? Díky.
0 0
janasim janasim

janasim je offline (nepripojený) janasim

Poradte mi cez akú cestovku ísť na poznávačku do Paríža, ale letecky, tak aby do nebolo zase príliš drahé. Díki, napr. aj na tri dni.

My sme boli koncom augusta letecky na 4 dni cez Pegas tour a boli sme maximálne spokojní. Delegátka bola výborná, ukázala nám všetko čo sa dalo stihnúť, ubytovanie v hoteli v centre mesta s raňajkami. Okolo 18 tis./os.,ale zážitkov máme kopeeec.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Kazdopadne Versai stoji za cely den. Prejst si tie zahrady peso je super, ale na dllho. Listky na metro si kupujte celodenne, strava sa da lacnejsie v cinskych restikach a turecke kebaby. Louver je lacny vstup- tusim 6 euro, ale jeden den, mam pocit, ze utorok je zatvoreny. V Parizi je vela co vidiet, vam tie detske parky ani nebudu chybat, mozno len detom.
0 0
mimina30 mimina30

mimina30 je offline (nepripojený) mimina30

My ideme tiež cez Veľkú noc do Paríža, solo, nie cez cestovku. Všetko potrebné sme si našli na internete, len nevieme čo všetko bude otvorené cez Veľkonočnú nedeľu a a pondelok. Nebol niekto vo Veľkonočnom období v Paríži, a dal prípadne nejaké bližšie info?
0 0
leonq leonq

leonq je offline (nepripojený) leonq

cestovne v parizi je pomerne drahe ale zase sa dostanete uplne vsade, odporucam kupit listok Visite Paris, obsahuje aj zlavy do niektorych muzei a plati na tri dni
vstupne sa pohybuje od 7-8 EUR vyssie
Z letiska sa da dostat do pariza s tzv ORLY VAL taky automaticky vlacik a potom sa prestupy na RER to je typ vlaku cena listka je tusim 9 EUR
lacno sa da prestravovat v supermatketoch AUCHAN je otvoreny do 22.00
alebo kebaby cena 4,5 EUR za pomerne velku porciu
Naposledy upravil leonq : 20.03.08 at 12:51
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

leonq Pozri príspevok
cestovne v parizi je pomerne drahe ale zase sa dostanete uplne vsade, odporucam kupit listok Visite Paris, obsahuje aj zlavy do niektorych muzei a plati na tri dni
...
.... čo to je za lístok, v akej cene to je a kde všade platí?

Neexistuje v Paríži .. nejaký deň, keď je voľný vstup do múzeí?
0 0
paulaf264 paulaf264

paulaf264 je offline (nepripojený) paulaf264

Vie mi niekto poradiť dobrú a solídnu cestovnú agentúru na poznávací zájazd do Paríža za rozumnú cenu?
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

paulaf264 Pozri príspevok
Vie mi niekto poradiť dobrú a solídnu cestovnú agentúru na poznávací zájazd do Paríža za rozumnú cenu?
CK Lymos
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať