Zavrieť

Porady

Dovolenka v Olympe

Mzdy robime v programe Olymp .
Zamestnancov mame len 2 .Jedneho od oktobra a druheho od novembra minuleho roka.
Neviem ci mi dobre pocita narok na dovolenku pri zamestnancovi zamestnanom od novembra. Ziadnu dovolenku este necerpal. A ked si pozriem jeho narok na dovolenku, tak mi vypisuje narok za minuly rok 3,5 dna, co je asi dobre kedze nepracoval este 60 dni a pomerna cast za odpracovane dni je 3.333 dna...teda 20/12 krat 2...zametnanec ma narok na 20 dni nie na 25...
No a na rok 2007 mi vypisuje program narok 18,5 dna...neviem preco...namalo by tam byt 20?ked este nic necerpal?..to cislo tam nebehlo same a je sede..teda neda sa prepisat...kde mam chybu?

a este sa chcem spytat, v uctovnictve je treba zauctovat rezervu na nevycerpanu dovolenku za rok 2006...viem si vytlacit taky dokument zo mzdoveho programu..v ostatnych dokumentoch..no sumy mi tlaci len ak zadam rok 2007...ak zadam 12/2006 tak je dokument prazdny...takto mam napisane nevycerpane dovolenky za rok 2006 a dokument ma nadpis rezerva na nevycerpanu dovolenku pre 1/2007..je to dobre?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    bui Pozri príspevok
    Mzdy robime v programe Olymp .
    Zamestnancov mame len 2 .Jedneho od oktobra a druheho od novembra minuleho roka.
    Neviem ci mi dobre pocita narok na dovolenku pri zamestnancovi zamestnanom od novembra. Ziadnu dovolenku este necerpal. A ked si pozriem jeho narok na dovolenku, tak mi vypisuje narok za minuly rok 3,5 dna, co je asi dobre kedze nepracoval este 60 dni a pomerna cast za odpracovane dni je 3.333 dna...teda 20/12 krat 2...zametnanec ma narok na 20 dni nie na 25...
    No a na rok 2007 mi vypisuje program narok 18,5 dna...neviem preco...namalo by tam byt 20?ked este nic necerpal?..to cislo tam nebehlo same a je sede..teda neda sa prepisat...kde mam chybu? Choď do Mzdy - personalistika - oprav - mzdové údaje a v pravo kde máš Nárok na dovolenku si daj ručne zadané a napíš nárok na dovolenku 20 dní a predošlá dovolenka 3,5 dňa a daj OK a prenesie sa ti to už dobre. Toto oprav v 1/2007

    a este sa chcem spytat, v uctovnictve je treba zauctovat rezervu na nevycerpanu dovolenku za rok 2006...viem si vytlacit taky dokument zo mzdoveho programu..v ostatnych dokumentoch..no sumy mi tlaci len ak zadam rok 2007...ak zadam 12/2006 tak je dokument prazdny...takto mam napisane nevycerpane dovolenky za rok 2006 a dokument ma nadpis rezerva na nevycerpanu dovolenku pre 1/2007..je to dobre?
    Ano musíš byť v 1/2007, inak to nevytlačíš a k tým rezervám musíš pripočítať ešte poistenie zamestnávateľa, aby bola vytvorená rezerva v správnej výške.

    Odpoveď modrým

    bui je offline (nepripojený) bui

    Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac bui
    dakujem..bala sm sa ze v sobotu nikto nerobi

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    bui Pozri príspevok
    dakujem..bala sm sa ze v sobotu nikto nerobi
    No vidíš koľko ľudí nemôže spať a nemá nárok na voľno...

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    bui Pozri príspevok
    Mzdy robime v programe Olymp .
    Zamestnancov mame len 2 .Jedneho od oktobra a druheho od novembra minuleho roka.
    Neviem ci mi dobre pocita narok na dovolenku pri zamestnancovi zamestnanom od novembra. Ziadnu dovolenku este necerpal. A ked si pozriem jeho narok na dovolenku, tak mi vypisuje narok za minuly rok 3,5 dna, co je asi dobre kedze nepracoval este 60 dni a pomerna cast za odpracovane dni je 3.333 dna...teda 20/12 krat 2...zametnanec ma narok na 20 dni nie na 25...
    No a na rok 2007 mi vypisuje program narok 18,5 dna...neviem preco...namalo by tam byt 20?ked este nic necerpal?..to cislo tam nebehlo same a je sede..teda neda sa prepisat...kde mam chybu?

    a este sa chcem spytat, v uctovnictve je treba zauctovat rezervu na nevycerpanu dovolenku za rok 2006...viem si vytlacit taky dokument zo mzdoveho programu..v ostatnych dokumentoch..no sumy mi tlaci len ak zadam rok 2007...ak zadam 12/2006 tak je dokument prazdny...takto mam napisane nevycerpane dovolenky za rok 2006 a dokument ma nadpis rezerva na nevycerpanu dovolenku pre 1/2007..je to dobre?
    v personalistike máš pravdepodobne zadaný pracovný pomer na dobu určitú do 30.11.2007, však? Program ti automaticky vypočítal nárok na rok 2007 do 30.11.2007, t.j. 20/12*11 = 18,5 dňa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.