Zavrieť

Porady

Musim sa zucastnit pojednavania?

Čaká ma rozvod chcem vedieť ci musím ísť na pojednávanie . Mám právnika ktorý ma bude zastupovať podpísala som mu aj splnomocnenie. Len nechcem ísť na to pojednávanie mám svoje dôvody a len chcem vedieť ci musim alebo stačí keď pôjde môj právnik. A či musím mať nejaké ospravedlnenie.Ďakujem.
Naposledy upravil diuska787 : 12.04.15 at 06:46
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nie, nemusis ist osobne. daj si do vyhladavaca " rozvod v zastupeni",najdes viacero tem
    diuska787 Ďakujem

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Závisí od toho, či ste dohodnutí alebo sú rozpory. Podľa toho súd môže trvať na Vašom vypočutí. Tiež závisí od toho, či ste navrhovateľkou.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    diuska787 Som odporca dohodnutí sme na starostlivosti o dieta na vyzivnom.. nase manzelstvo uz roky neplni funkciu manzelstva . A ako zistim teda ze ma sud chce vypocut..ze mu nebude stacit len moj pravnik ktorym som zastupovana? dakujem
    Peggynka A tvoj právnik toto nevie?
    diuska787 urcite to vie len mam s nim stretnutie o dva tyzdne a chcela som sa len informovat ake s tym ma kto skusenosti ako to vlastne je..
      zbaliť

    Musim sa zucastnit pojednavania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.