Zavrieť

Porady

Máte skúsenosti?

Máte niekto skúsenosti s poskytovaním účtovníctva ako SZČO v priestoroch klienta s.r.o. - podvojné účtovníctvo? Mám ponuku na spoluprácu v rozsahu min.4 dni v týždni a min.6 hod.denne. Majú vlastný software. Len na základe zmluvy, v ktorej okrem iného zodpovedám aj za prípadné neúmyslené chyby a škodu musím nahradiť. Takže musím byť poistená. Nemám takmer kedy robiť ďalších klientov (zatiaľ sa ponuky nehrnú). Začínam tento rok po 3-ročnej materskej, takže školenia v plnom prúde. Vie mi niekto poradiť ako nastaviť cenu za prácu? Hodinovú alebo položkovú, alebo paušál? A či závierkové práce a priznania zvlášť? Mzdy a personalistiku nechcú. Mám 14 ročnú prax. Ale bola som len zamestnanec v jednej firme. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Pozri si cenník http://www.porada.sk/t97566-cup-2009...ok-2009-a.html
    Mali by Ťa prijať do pracovného pomeru, lebo to, čo požadujú, ma znaky závislej práce. A poverením viesť účtovníctvo inou osobou sa nezbavujú zodpovednosti za jeho správnosť a úplnosť.
    Ale čo si už človek navyberá, keď je rád, že má prácu...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Robila som 4 roky JU na živnosť priamo vo firme na ich SW, vlani som s tým skončila a už by som takú ponuku zobrala len v prípade, keby som bola uplne bez práce alebo za poriadne nadsadenú cenu /a tú obyčajne platiť nechcú, inak by si zobrali účtovníčku na prac.zmluvu/. Veľa času som strávila úplne inou prácou ako účtovanie ...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Závislá práca, ako vyšitá.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    smith Pozri príspevok
    Závislá práca, ako vyšitá.
    V mojom prípade to nebola jediná zákazka ...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    veronikasad Pozri príspevok
    V mojom prípade to nebola jediná zákazka ...
    Moja odpoveď je pre zadávateľku. Klientove priestory, soft, určený čas......


    Ja tiež som pracoval takto v jednej firme, ale iba jeden deň v týždni. Ale nakoniec som to zrušil, a teraz robích aj ich doma.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    porucha Pozri príspevok
    Máte niekto skúsenosti s poskytovaním účtovníctva ako SZČO v priestoroch klienta s.r.o. - podvojné účtovníctvo? Mám ponuku na spoluprácu v rozsahu min.4 dni v týždni a min.6 hod.denne. Majú vlastný software. Len na základe zmluvy, v ktorej okrem iného zodpovedám aj za prípadné neúmyslené chyby a škodu musím nahradiť. Takže musím byť poistená. Nemám takmer kedy robiť ďalších klientov (zatiaľ sa ponuky nehrnú). Začínam tento rok po 3-ročnej materskej, takže školenia v plnom prúde. Vie mi niekto poradiť ako nastaviť cenu za prácu? Hodinovú alebo položkovú, alebo paušál? A či závierkové práce a priznania zvlášť? Mzdy a personalistiku nechcú. Mám 14 ročnú prax. Ale bola som len zamestnanec v jednej firme. Ďakujem
    A v tej zmluve máš okrem iného určené aj miesto výkonu práce, softwér na ktorom budeš pracovať a nebodaj ešte aj podľa pokynov nejakého ich pracovníka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.