Zavrieť

Porady

Internetová stránka

Zdravím.Viete mi poradiť z vážho pohľadu poradiť najlepší freehosting a prečo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Záleží od toho, čo na web stránke potrebujete - či len jednoduchú prezentáciu Vašich služieb, alebo aj e-shop, event. ďalšíe doplnkové funkcionality, kt. freehostingy väčšinou neponúkajú.
    Doporučujem vyskúšať viacero systémov pre tvorbu www stránky, ponúkajú trial verzie min. na 15 dní zdarma.

    hurrdurr je offline (nepripojený) hurrdurr

    hurrdurr
    salomen30 Pozri príspevok
    Zdravím.Viete mi poradiť z vážho pohľadu poradiť najlepší freehosting a prečo?
    Je to dost obsiahle, ale v strucnosti:
    Freehosting nie je ani tak free, vzdy treba niecim "zaplatit".
    Vacsina poskytovatelov to riesi tak, ze do vasej stranky davaju reklamy - ic.cz, wz.cz, szm.sk,...
    Pre firemnu stranku urcite neodporucam freehosting, posobi to neprofesionalne a ma to citelny dopad.

    Dalsim druhom free hostingu (fh) je kupa domeny k tomuto fh.
    Domena (.sk, .com, ...) je uplne nezavisla vec. Jej plateniu sa vyhnut neda.
    Na freehostingoch dostanete domenu typu vasnazov.poskytovatel.sk, preto neplatite, lebo v skutocnosti je vasa domena ich poddomena.

    Najnizsie naklady na hosting (sk domena a webpristor) su zhruba 20 eur rocne.
    Tuto si treba davat pozor na cenu prveho a dalsich rokov. Nedajte sa zlakat na najnizsiu cenu, lebo po prvom roku budete platit viac, inak vam domena prepadne.

    Ferova firma je v tomto websupport.sk , kde si naklikate presne co potrebujete, a pokial je vasa stranka niecim originalna, mate moznost ziskat aj hosting zadarmo.

    Tato problematika je samozrejme na dlhsiu diskusiu...
    trisestri upresnim ze ani domenu sa neplati ak je to na blogspote,ic cz,estrankach,wordprese.com a inych subdomenach-s ostatnym suhlas

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    http://sepo.wbl.sk/
    ja som laik, ale ma to tiež zaujíma?, (kvôli ubytovaniu v súkromí pri termálnom kúpalisku si chcem urobiť takú stručnú stránku), našla som toto, prosím odborníci poradíte?, dokážem to sama?
    zdá sa mi, že toto je zadarmo?!

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    najlepsi je podla mna blogspot com,jednoducha tvorba webu,moznost pridat reklamy od adsense,menej vypadkov,dobry vyber sablon,prehladnost stranky atd
    Ahoj, k tvojej otazke Viete mi poradiť z vážho pohľadu poradiť najlepší freehosting a prečo? je moja odpoved jednoznacne www.webzdarma.cz ...za prve, je to vsetko komplet zadarmo, reklama ktoru ti tam vlkladaju sa da obist(aspon ja to viem), ponukaju mail, MySQL databazu a pod.. jedina toho nevyhoda je, ze to ma .cz a nie .sk ...A teraz k teme od MAZANOVA, pytala si sa za stranku sepo.wbl.sk ..ano zvladla by si taku stranku urobit aj sama, ale je to robene cez wbl, cize ak to chces zadarmo, mas tam velmi obmedzene moznosti a ta stranka posobi dost amatersky. som mlady webovy programator, ak ches mozem ti so strankou pomoct, staci mi napisat

    Internetová stránka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.