Zavrieť

Porady

Členský príspevok - aká ekonomická klasifikácia?

Platíme členský príspevok na rok 2009. Neviem akú ekonomickú klasifikáciu mám použiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

    kunkelovaa
    Ja som napríklad členstvo v RVC dala na "Školenia, kurzy,semináre" . Faktúrujú to ako členský príspevok, ale podľa mňa je to "odplatné členstvo" (v prihláške je uvedené, že je to za semináre, materiály seminárov). Na 642 ide neodplatné členstvo, napr. v záujmových združeniach.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    My uz clenske prispevky platit nemozeme, plati si to zamestnanec sam [napr. za clenstvo v nejakej organizacii] Volakedy sme to hradili z polozky 642.
    Na polozku 637001 davam vlozne na konferencie, skolenia a pod.
    Je rozdiel medzi uhradenim clenskeho prispevku na cely rok a uhradenim konferencneho poplatku na jednorazovu a konkretnu akciu [podla mna].

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    "My uz clenske prispevky platit nemozeme, plati si to zamestnanec sam [napr. za clenstvo v nejakej organizacii] Volakedy sme to hradili z polozky 642. "


    Platím členský príspevok jednej Asociácii. Tak to bude asi 642006. Ďakujem veľmi pekne.

    janka303 je offline (nepripojený) janka303

    janka303
    Dobry den, žiadate suhlas zriadovatela na platenie clenského PO patriaca pod VUC.
    vdaka
    janka

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    Nežiadali sme súhlas zriaďovateľa na platenie členského. To členské som platila za riaditeľa.

    Členský príspevok - aká ekonomická klasifikácia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.