Zavrieť

Porady

strata psika Bratislava

Dobry den, dna 31. 12. 2011 sa mi stratil psik v Bratislave, cast Dubravka. Je to dlhosrsta shitzu ( tri color) iba uska ma jemno do cierna)a pocuva na meno Buby. Prehladali sme skoro cele okolie. Odmena nalezcovi bude velka. Dakujeme za kazdu info a pomoc 0911 727 227........
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ano, už sa našla, ozvala sa mi pani z plagatu ktory nasla na zastavke

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    vraj je uz doma..info..z ineho portalu

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    jankaskubanova Pozri príspevok
    ano, už sa našla, ozvala sa mi pani z plagatu ktory nasla na zastavke
    nerozumiem, ako sa mohla stratit, ked ste ju mali zabezpecenu, ci na Silvestra behala bez vodzky?

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    To je mi ľúto...ale stáva sa... skús rozvešať po okolí fotky psíka s tf. Dúfam, že ho našli dobrí ľudia a vrátia Ti ho. Držím palce!

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Zanes fotografiu aj na mestskú políciu, zverolekárom, prípadne do obchodov s potrebami pre zvieratká. Prajem Ti aby si ho čo najskorej našla.
    Dakujem ludia, snazim sa ako sa da, plagaty som dala po celej dubravke, obchody, zastavky, cinzaky,smetiaky. obvolavampolovnikov aj utulky.. keby nieco piste mi..

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Hlavná vec, že ju už máš doma, To sa nedá ani vypovedať, čo všetko si musela vytrpieť na Silvestra a potom ešte bez svojho domova.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.