Zavrieť

Porady

BRIGADA

Ahojte poradaci,

potrebovala by som radu, preto sa obraciam na vas.

Mam sestru, 20, ktora by velmi rada sla ako VS-student do Nemecka na brigadu.

Mohli by ste mi poradit nejaky kontakt, web, tel.cislo, ako by sme sa k tomu mohli dostat? V agenturach sa nam nechce platit velke poplatky.

Potrebovala by pracovne povolenie? Kde ho ziska, na urade prace?

Dakujem vam velmi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    chuda06
    Ahojte,

    neviete niekto fakt poradit???
    Ľutujem, nemám s tým skúsenosti. Ale skús zadať otázku vtedy, keď bude na Porade čo najviac členov, možno niekto poradí.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Tiež ti neviem konkrétne poradiť, ale o brigádach a štúdiu v zahr. som čítala na str.
    www.exil.sk

    a môj názor je taký, aby to bez agentúry nemala ešte drahšie ako s agentúrou...

    chuda06 je offline (nepripojený) chuda06

    chuda06
    diky, aspon daco. No pokusame sa aj tak, aj tak. Problem je, ze sestra chce len na obdobie prazdniny, medzi semstrami...

    Pekny vecer.

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Dobrý deň!
    Chcela by som poprosiť o názor, prípadne sa poradiť s niekým, kto vie niečo bližšie o letnej študentskej brigáde na Aljašku. Viete o niekom, kto tam bol?

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Skúsim to posunúť, možno to pomôže. Totiž, týka sa to môjho syna, ktorému dali ponuku na letnú brigádu na Aljašku... A moje pocity si asi viete predstaviť.

    Ružena je offline (nepripojený) Ružena

    Ružena
    Pokúsim sa niečo prezvedieť. Tak sa mi marí, že kamoška tam mala frajera - študenta na brigáde. Robili niečo okolo kolotočov, ale tuším neboli spokojní. Nevenovala som tomu veľkú pozornosť, ale niečo zistím a dám vedieť.Pa

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Ružena
    Pokúsim sa niečo prezvedieť. Tak sa mi marí, že kamoška tam mala frajera - študenta na brigáde. Robili niečo okolo kolotočov, ale tuším neboli spokojní. Nevenovala som tomu veľkú pozornosť, ale niečo zistím a dám vedieť.Pa
    Za každú informáciu budem vďačná. Syna lákajú na prácu s rybami...

    Chava je offline (nepripojený) Chava

    Chava
    Ak to je ešte aktuálne, tak poznám dvoch ludí, ktorí boli na aljaške a pracovali s rybami. Jeden posledné leto a druhý rok pred ním. Boli spokojní, ale vraj treba makať. A jeden z nich si za to kúpil riadnu motorku.
    Poprípade možem posunúť na nich kontakt...

    Eva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.