Zavrieť

Porady

kontakt na dodavatela zo zahranicia

Ahojte,

prosim Vas, vedel by mi niekto poradit, ako by som mohla zistit dodavatela zo zahranicia? Po lopate: ak sa mi paci nejaky tovar, ktory sa u nas predava a mam aj ja on zaujem predavat ho v mojej predajni? No, ten slovensky obchod mi asi tazko da kontakt na svojho dodavatela, ked som konkurencia... Na tovaru etikete je nazov dodavatela, adresa... Dala som si to vyhladat na internete, ale bez zaznamu. Pod cim by som to mala hladat, resp. je nejaka org. v ktora podava ne/platene vypisy zo svojho registra? Som zaciatocnik, neviem, ako to chodi. Dakujem vopred velmi velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    skús byť konkrétnejšia, čo hľadáš. Ja by som sa spoliehala na ten internet, tam je dnes všetko, ak samozrejme nejde o niečo veľmi špecifické, čo si "šolichá" dakto doma na kolene v nejakej zapadnutej tibetskej dedine ak nenájdeš na slovenských stránkach, hľadaj na zahraničných - s nemčinou rada pomôžem (ja zväčša všetko nájdem na www.yahoo.de) , možno sa ti niekto ponúkne s angličtinou...

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    A ešte podotýkam, že je stále veľa druhov tovarov, ktoré na našom trhu chýbajú, bolo by super, keby ich menší súkromníci doviezli, keď to už nevedia urobiť veľké reťazce, ktoré nás tu zásobujú s brakom.

    Ak to nie je tajné, tak o aký sortiment ide?

    veronikaa je offline (nepripojený) veronikaa

    veronikaa
    Jej, Vy ste zlati, ze ste sa mi ozvali. Ide o potraviny zdravej vyzivy a vsetkeho, co s tym suvisi.
    V tom konkretnom pripade islo o bylinky, ktore sa pestuju v crepnikoch a dochucuju sa nimi jedla /bazalka a pod./ Dostat to sice kupit v niektorych supermarketoch, ale nie pravidelne a nie vsetky. Kedze dotycna predajna sa chce koncentrovat len na potraviny zdravej a dobrej vyzivy, chceli by sme ju zasobovat naozaj vsetkym moznym a dobrym. Dotycne rastlinky som citala, ze pochadzaju z Holandska. U nas, co som hladala, sa mi nik neozval.
    Nechcem, aby sme mali len to, co ma hociktora predajna potravin, chceli by sme mat rozsireny sortiment, ale neviem, ako sa dostat k informaciam. Problem je, ze s takymito znalostami sa daleko nedostaneme
    Dakujem velmi velmi pekne za odpovede predtym aj potom!

    kontakt na dodavatela zo zahranicia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.