Zavrieť

Porady

Chronická udavacka !!!

Dobry den, chcem sa opytat ci niekto nevie ako to funguje na tvz. obvodnych uradoch. Totiz mam na stvrtok predvolanie aj s mojou "najlepsou susedkou",ktora ma udala policajtom za to, ze som jej konecne povedala pravdu..Ako to funguje na tom obvodnom urade ? Budeme spolu tam vypovedat, alebo kazda pojde zvlast do dveri.. DAKUJEM.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

    Erika686
    No my sme si uzili tiez so susedom, manzel sa nachodil na urad jak na klavir. My slim, ze boli obidvaja spolu v miestnosti, pracovnicka ich "vypocuvala" a samozrejme medzi sebou argumentovali.
    Neboj sa, neviem aka bola ta pravda, ale snaz sa o zmierlivy ton, aby pracovnicka videla, ze si voci susedke ustretova, snazis sa s nou o dohodu (neviem aky spor mate), ale ona nie a nie sa dohodnut. A ak si jej aj nieco vulgarne povedala, tak nepriznaj to, ved nema dokaz a je to tvrdenie proti tvrdeniu.

    Sa ospravedlnujem za taketo rady, ale poctivy ludia dnes nie su v mode a zakon akokeby ochranoval tych hajzlov...Vlastna skusenost.
    Tak uz vies sama, ze co sa udialo medzi vami ale musis to uhrat na svoju stranu. :-) Este podotknem, ze vacsinou taketo natahovacky na obvodnom urade koncia ako pozastavene, pretoze nie je moznenikomu dokazat vinu.
    misoft Spolu, spolu sa "tvorí"

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    poop Pozri príspevok
    Dobry den, chcem sa opytat ci niekto nevie ako to funguje na tvz. obvodnych uradoch. Totiz mam na stvrtok predvolanie aj s mojou "najlepsou susedkou",ktora ma udala policajtom za to, ze som jej konecne povedala pravdu..Ako to funguje na tom obvodnom urade ? Budeme spolu tam vypovedat, alebo kazda pojde zvlast do dveri.. DAKUJEM.
    Čo je to tá pravda ??????


    ...a ozaj , chronický = vleklý , zdĺhavý; trvajúci dlhší čas, stály, dlhodobý..........takže , to znamená teraz čo ???

    Chronická udavacka !!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.