Zavrieť

Porady

Kurzové stávky

Nakoľko opäť začína "tipovacia sezóna" rozhodol som sa založiť túto tému. Viem, že kurzové stávky, čiže rôzne športové zápasy tipujú zväčša muži, a tu na Porade je nás pravdepodobne menšina, ale skúsime to aj tak. Beriem to ako hobby, odreagovanie sa. Sem tam nejaké športové udalosti vyberiem a tipujem cez internet. Dnes ma zaujala ponuka a kurz v tenise.
Henin J. - Williams S. kurz na výhru Williamsovej 2.7 Pri vklade napr. 1000,-Sk je výhra 2700,- (to len pre laickú verejnosť) Výhru Williamsovej doma v Amerike vidím ako hotovú a prestížnu vec. Vsadil som na ňu. Bol by som rád, keby v tejto téme odzneli nejaké "zaručené" tipy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    US Open - ženy štvrťfinále

    Kuznecovova (RUS) - Szavay (HUN) na výhru Szavay je kurz 2,64.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    smith Pozri príspevok
    US Open - ženy štvrťfinále

    Kuznecovova (RUS) - Szavay (HUN) na výhru Szavay je kurz 2,64.
    A výsledok podľa teba? A prečo?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ekopo Pozri príspevok
    A výsledok podľa teba? A prečo?
    Myslím si, že vyhrá Kuznecovova, ale ak nie tak to bude najväčšie prekvapenie US Open. Szávayová vyradila aj Hantuchovú. Takže skôr by som povedal, že je to vabank.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    smith Pozri príspevok
    Myslím si, že vyhrá Kuznecovova, ale ak nie tak to bude najväčšie prekvapenie US Open. Szávayová vyradila aj Hantuchovú. Takže skôr by som povedal, že je to vabank.
    to máš pravdu. Vzájomná bilancia 1:0 pre rusku. Zápasy na US Open maďarka vyhrala na nulu. Ruska nie. A kurz v Tipose je 2,9 !

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Na víťazstvo Webbera vo VC Talianska vo F1 Niké ponúka kurz 1:99.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Neblázni (sorry) ale v tipose 1:200 a to je rozdiel. Na Monze by malo vyhrať Ferrari. Budú tlaky.

    P.S. Výsledky tejto debaty budú zaujmavé.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Poznám pár ľudí, ktorí stavia aj takéto výsledky.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    smith Pozri príspevok
    Poznám pár ľudí, ktorí stavia aj takéto výsledky.
    Minulý týždeň mi vyšiel typ pri ženskom futbale 10.1 (10.1 násobok) a odišiel kurz 1.15 ...........
    Naposledy upravil ekopo : 04.09.07 at 21:06 Dôvod: chýbajúca botka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.