Zavrieť

Porady

Cash point holding s.r.o.

Dobrý deň, pozná niekto firmu Cash Point Holding (Nitra VBC kancelária)?Poskytujú požičky?Má už niekto s nimi skúsenosti ? Súrne potrebujem peniaze....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
karolinka24 karolinka24

karolinka24 je offline (nepripojený) karolinka24

Dobrý deň, poznám to, bola som tam, fungujú asi tri mesiace. Bolo to zvláštne, že si pýtali odo mňa len OP a pracovnú zmluvu, nič iné nie. Bála som sa toho, či to nie je podvod,pozná ich niekto bližšie ?
0 0
roberta100 roberta100

roberta100 je offline (nepripojený) roberta100

Ja mám s nimi zmluvu, povedali mi, že dostanem peniaze hneď, ale čakám už tretí mesiac, ešte počkám jeden mesiac a keď sa nič nebude ďiať, tak to budem riešiť súdnou cestou, ale istotne.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ďalšia "firma" s koníkom v or sr
0 0
v.wolfova v.wolfova

v.wolfova je offline (nepripojený) v.wolfova

Vel’mi som rozčúlená. Úver od „Cash Point Holdingu” som židala vo viere, že v nasledujucom mesiaci budem vyplatená. Nestalo sa tak a teraz ešte klamú, ale ja to nenechám tak! Zlodeji! Radím vám, aby túto firmu zd’aleka obišli!
0 0
bolmir bolmir

bolmir je offline (nepripojený) bolmir

Aj ja som uzavrel zmluvu v Nitre. Peniaze som potreboval na zaplatenie svojich dlžob. Teraz mi ani telefón nedvíhajú. Čo mám robít’? Som zúfalý To je podvod?!
0 0
tilo tilo

tilo je offline (nepripojený) tilo

No ja som tam bol koncom apríla,pytali si odomna op a kp,vyplatne pasky,pracovnu zmluvu,výpis učtu a sipo.A vyplatený som bol až teraz v júni.Ma tam žiadosť aj moja mama,tak uvidim či jej to schvalia lebo už ma 74rokov,zatial som spokojny.
0 0
m.katka m.katka

m.katka je offline (nepripojený) m.katka

To je običajný podvod!!!!!!!!!!!!
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=231603&SID=9&P=1
0 0
m.katka m.katka

m.katka je offline (nepripojený) m.katka

[QUOTE=m.katka;2088293]To je običajný podvod!!!!!!!!!!!!
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=231603&SID=9&P=1

Už len tieto údaje : Madarsko, konatel ani po slovensky nevie, kde ich budeme hladat? v madarsku?
Vyberajú poplatky a z toho (možno) požičajú, ale len niekomu, väčšina utrie nos. Je to rafinovaný princíp - zaujemcovia sami sebe požičiavajú
0 0
m.katka m.katka

m.katka je offline (nepripojený) m.katka

Niektorí píšu, že dostali peniaze ale "je to klam" to si pišu sami o sebe!!!!!!!!ak naletite tak prídete aj o to, čo ste našetrili a budete roky bojovať, aby Vám vaše peniaze vrátili.
0 0
m.katka m.katka

m.katka je offline (nepripojený) m.katka

tilo Pozri príspevok
No ja som tam bol koncom apríla,pytali si odomna op a kp,vyplatne pasky,pracovnu zmluvu,výpis učtu a sipo.A vyplatený som bol až teraz v júni.Ma tam žiadosť aj moja mama,tak uvidim či jej to schvalia lebo už ma 74rokov,zatial som spokojny.
Pan tilo:
to je klam, vy tam pracujete!!!

0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tilo Pozri príspevok
No ja som tam bol koncom apríla,pytali si odomna op a kp,vyplatne pasky,pracovnu zmluvu,výpis učtu a sipo.A vyplatený som bol až teraz v júni.Ma tam žiadosť aj moja mama,tak uvidim či jej to schvalia lebo už ma 74rokov,zatial som spokojny.
aj ja som spokojný - nemám tam žiadosť
0 0
karolinka24 karolinka24

karolinka24 je offline (nepripojený) karolinka24

Volala som, lebo chcem si požičať 3tis.eur a povedali mi, že vraj splátka bude 16eur mesačne na 15 rokov...ludia! veď je to ohromné, požičiam si 3000 a vrátim iba 2880 buď klamú alebo moja kalkulačka nefunguje dobre. Aj vám povedali niečo podobné ? Dajte vedieť
0 0
Marian32 Marian32

Marian32 je offline (nepripojený) Marian32

Ja som tiež bol u tej firmy,bol som prekvapený!!! Jedna milá pani sa ma ujala a dopodrobna mi všetko vysvetlila. Povedala mi aj to že nie su banka načo som aj sám prišiel,že peniaze nebudem mat hneď,nejaký čas to trvá,mozno aj par mesiacov.Rozhodol som sa to skúsiť,keďže inú možnosť som nemal,v banke som na čiernej listine.V apríli som žiadal o 8000e.Včera mi volali,aby som sa dostavil na vyplatenie.Kto inteligentne rozmýšla ten príde na to že aká forma financovania to je...Ten kto potrebuje a inú možnosť nemá,tak vyskúša aj toto.
0 0
príčetný príčetný

príčetný je offline (nepripojený) príčetný

Dobrý deň prajem každemu! Kontaktovala som sa s vami telefonicky z dôvodu toho, že sa mi nepozd’aval váš inzerát. Také niečo neexistúje! Je to smiešne. Vy tomu veríte?
0 0
dzipsi dzipsi

dzipsi je offline (nepripojený) dzipsi

samozrejme,ze je to podvod.tu v Bratislave som bol a este odo mna pytali 450 eur a prvu splatku.ten madar si asi myslel,ze mam na cele napisane k...t.neverte im ani slovo je to velky oj..b!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
0 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

že to tu baví niekoho stále sa nanovo registrovať...
0 0
Mária131 Mária131

Mária131 je offline (nepripojený) Mária131

Dobrý deň. Chcem sa len opýtať pána, Marian32, naozaj ste bol vyplatený od tejto spoločnosti? Ja som bola v Nitre 31.5. a peniaze som dodnes nedostala, už druhý mesiac tam volám a stále tá istá odpoveď" treba ešte počkať" Už som zúfalá, neviem či som urobila dobre, keď som tam išla, zaplatila som nemalé peniaze a od nich sa nejdem ničoho dočkať...Tak neviem...
0 0
Decc Decc

Decc je offline (nepripojený) Decc

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať tý čo ste si tam dávali žiadosť v aký ste mali registračný poplatok pri akej sume. Ďakujem
0 0
liesok liesok

liesok je offline (nepripojený) liesok

Ja som bol v Cash point holding a mne to vyšlo, je pravda že som musel zaplatiť dopredu poplatky ale o neake tri tyždne som dostal peniaze.
0 0
Lusita03 Lusita03

Lusita03 je offline (nepripojený) Lusita03

Ahojte, ja som si skušala vo VUB-čke zobrať požičku, a odbili ma tym ze mam nizky plat. Potom som našla Cash point holding v Nitre. Boli ku mne veľmi milý, vysvetlili mi podmienky, povedali že je potrebne zaplatiť registračný poplatok a že vyplatenie penazí može trvať aj dlhšiu dobu.V júli som podpísala zmluvu a v auguste som dostala peniaze. Ináč vo VUB minimálne 2-3 mesiace sa čaká a úroky sú tam vyššie o 50%. Takže asi tolko k tomu. Mne vedeli pomocť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať