Zavrieť

Porady

MRP - výkaz CASH FLOW

Prosím vás, máte niekto skúsenosti s výkazom CASH FLOW v MRP Win? V novej verzii bola urobená úprava, ale nejak mi to nesedí.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Evelynka je offline (nepripojený) Evelynka

    Evelynka
    Nikto nerobí CF v MRP? Asi máte pravdu, najlepšie je spoľahnúť sa sám na seba a nie na program...
    Naposledy upravil Evelynka : 12.05.05 at 16:09

    Evelynka je offline (nepripojený) Evelynka

    Evelynka
    Pardon, bola to predošlá verzia -4.20 a teraz je 4.30. V MRP som CF ešte nerobila, ale volala som s programátorom, že už by to malo fungovať. V editácii výkazu som spustila novú inštalačnú štruktúru, ale s výsledkom som nebola spokojná. Zdalo sa mi to ešte horšie ako predtým.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Tak zbadáš pri najnovšej verzii ako to bude fungovať, veľmi často robia v MRP také zmeny, ja konkrétne s CF nerobím, ale už viackrát som si všimla, že raz robia zostavy tak, človek si na ne zvykne a potom to zmenia. Ale čo už, dúfam, že to už bude OK.

    Evelynka je offline (nepripojený) Evelynka

    Evelynka
    Ďakujem za povzbudenie, kiež by si mala pravdu.
    Ale musím uznať, že MRP urobilo v poslednom čase veľké pokroky.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Nič iné im nezostáva, ak si chcú udržať zákazníkov, teraz je už veľká a tvrdá konkurencia.

    Yvvetta je offline (nepripojený) Yvvetta

    ťažko pracujúca účtovníčka Yvvetta
    Priznávam sa nerozumiem ako zrobiť CASH FLOW. A už ani nemám času, kedy si to naštudovať. Robím v programe MRP. Myslíte si, že môžem si vytlačiť ich tlačivo, ktoré ponúkajú, priložiť k poznámkam a odovzdať ?
    A ktorú metódu odporúčate : priamu - nepriamu ?

    Yvvetta je offline (nepripojený) Yvvetta

    ťažko pracujúca účtovníčka Yvvetta
    Yvvetta Pozri príspevok
    Priznávam sa nerozumiem ako zrobiť CASH FLOW. A už ani nemám času, kedy si to naštudovať. Robím v programe MRP. Myslíte si, že môžem si vytlačiť ich tlačivo, ktoré ponúkajú, priložiť k poznámkam a odovzdať ?
    A ktorú metódu odporúčate : priamu - nepriamu ?
    N e v i e t e ? Sú dobré tlačivá z MRP (Cash Flow)?

    A ešte jednu mám otázku :
    Ak som minulý rok nerobila Cash Flow (nemala som povinnosť auditu), musím uvádzať v tlačive aj minulé obdobie ?

    Yvvetta je offline (nepripojený) Yvvetta

    ťažko pracujúca účtovníčka Yvvetta
    Yvvetta Pozri príspevok
    N e v i e t e ? Sú dobré tlačivá z MRP (Cash Flow)?

    A ešte jednu mám otázku :
    Ak som minulý rok nerobila Cash Flow (nemala som povinnosť auditu), musím uvádzať v tlačive aj minulé obdobie ?

    ????

    jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

    jaja99
    Mne robila cash flow audítorka, lebo z MRP nepriama metóda bola úplne zle a priama niektoré riadky neboli správne. Vyplňovala len stav za rok 2007 a v roku 2006 nebola povinnosť auditu. Uzatvárali sme cca v polovici marca 2008 - neviem ,aká bola verzia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.