Zavrieť

Porady

Dvere na vstavanú umývačku riadov

Dobrý deň!
Kúpila som si plnevstavanú umývačku riadu. V predajni sme sa asi nerozumeli s predavačkou. Ja som potrebovala umývačku riadov len rozmerovo ako vstavanú. Voľne stojaca umývačka by mi do linky nevošla. Chyba je asi v tom, že ja som si pri plánovaní a montáži linky vynechala len otvor na šírku 50 cm a výška 82 cm. Takže mi poslali plnevstavanú umyvačku. Keď som ju dala do linky, tak to vyzerá hrozne- ako strašidlo. Manžel mi navrhol, aby sme sa pokusili zohnať dodatočne dvere na umyvačku v dezéne našej linky. Prosím poraďte, kde by som to vedela pozháňať. Vopred ďakujem!
Zlata
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    no vstavaná umývačka sa vstavia do linky... kontaktujte dodávateľa kuchynskej linky

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    U stolára. Alebo u firmy, kde ti vyrobili kuch. linku.

    Ale veď ak máš vstavanú umývačku, tak ju zabuduj do linky? Alebo v čom máš problém?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zlatica.turisova problém j ev tom, že ja som neplánovala plnevstavanú umyvačku, ja som len otvor vynechala a chcela osm mať tam klasickú umyvačku, nie s dverami, ako su na linke.V tom je asi celý problém
    Chobot Šikovný stolár si poradí so všetkým - napasuje tam tú umývačku a medzery prekryje - doplní laťkou.
    Chobot A aký má zmysel dávať do linky samostatne stojacu umývačku??
    sosak V dnešnej dobe je veľa možností, stolár dokáže takéto dvierka dorobiť tak že ani nebude vidieť rozdiel, len treba pohľadať správny dezén, napr: http://www.drevina.sk/sortiment/drev...e-dosky/egger/
      zbaliť

    Dvere na vstavanú umývačku riadov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.