Zavrieť

Porady

vypracovanie miezd

ahojte
práve som dočítala Svokrinu kuchyňu od ayyi bolo to super pre takého začiatočníka ako som ja. Viem, že Vás tu je viac takých šikovných, nebol by niekto ochotný vypracovať podobným spôsobom aj pár príkladov z miezd, myslím tým výpočty. Onedlho mám začať ako účtovníčka v jednej malej firme. Zo školy som už 7 rokov von veľa vecí sa odvtedy zmenilo a nerada by som niečo zbabrala. Všetkým vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    yoyka Pozri príspevok
    ahojte
    práve som dočítala Svokrinu kuchyňu od ayyi bolo to super pre takého začiatočníka ako som ja. Viem, že Vás tu je viac takých šikovných, nebol by niekto ochotný vypracovať podobným spôsobom aj pár príkladov z miezd, myslím tým výpočty. Onedlho mám začať ako účtovníčka v jednej malej firme. Zo školy som už 7 rokov von veľa vecí sa odvtedy zmenilo a nerada by som niečo zbabrala. Všetkým vopred ďakujem
    Ja ti odporúčam kúpiť si taký mzdový program, ktorý len "nakŕmiš" údajmi a legislatívne to spracuje sám.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    liba2 Pozri príspevok
    Ja ti odporúčam kúpiť si taký mzdový program, ktorý len "nakŕmiš" údajmi a legislatívne to spracuje sám.
    Súhlasím, len dodám, že napriek tomu by boli potrebné minimálne znalosti problematiky miezd a odvodov.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 03.10.07 at 11:16 Dôvod: Pravopis

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Niečo som našiel aj tu na porade:

    http://www.porada.sk/archive/index.php/t-14035.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.