Zavrieť

Porady

Život okolo nás ...............

Neviem ............možno nebudete so mnou úplne súhlasiť .....nechcem sa týmto linkom nikoho dotknúť.....ale veľmi ma zaujala priložená stránka a ešte viac autorka tejto stránky ......ktorá nabrala odvahu z vlastnej prežitej skúsenosti a vytvorila nasledovné .........

http://www.anjeliky.sk/default.htm

Dúfam , že sa nebudete na mňa hnevať, nie je mojim zámerom niekomu mariť náladu a životný elán .....ale pozastavila som sa nad tým , že veľa krát ani nevieme a nechtiac si neuvedomujeme ,aké ľudské neštastia sa okolo nás dejú .

Je to pre silné povahy ............myslím , že oči bez sĺz nezostanú nikomu .

P.S. Ak by skutočne prekážala téma ......tak ju môžeme dať vymazať .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    poznám túto stránku, občas tam zaleziem, a čítam
    a nemažme túto tému.

    ingi je offline (nepripojený) ingi

    ingi
    Zita5
    Ja som sa už vyplakala ...ale bojím sa reakcií ....je to niečo veľmi smutné....
    Zitka, teraz čítaš slová ženy - matky, ktorej takýto príbeh napísal sám život...

    Bolesť matky, ktorá stratila dieťa, sa nedá opísať, viem len jedno, že nič horšie sa nedá zažiť.

    A naozaj netreba mazať túto tému, veď kto nechce, už si ju neotvorí.

    Verím, že dnes večer každá matka, každá z nás, čítajúca naše vyznania, dlhšie postojí pri postieľke svojho dieťaťa a silnejšie si uvedomí, aké šťastie je byť matkou.

    Život okolo nás ...............

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.