Zavrieť

Porady

Cena komplet stavby ?

Mozem sa vas opytat kolko Eur vas stal komplet dom bez pozemku ?

Dik moc .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    no to sa nedá povedať. AKý typ domu (poschodak bungalov) aka je zastavana plocha, z čoho chceš stavať, podpivničeny alebo nie a .........

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Chytá má zúrivosť,keď sa ma niekto opýta,koľko stojí taký drevodom.A dosť.Žiaden rozmer,žiaden štandard,žiadne vybavenie,nič neupresnené,len povedz cenu.Vždy odpovedám protiotázkou - koľko stojí auto?

    Edo1 je offline (nepripojený) Edo1

    Edo1
    Ahoj. No tak skúsim svoj. Ešte nie je dokončený. Ale ak pomôže. Pôvodný projekt- Wranders Alfa 137Z.
    Samozrejme som si ho dal upraviť . V živote by som zto už nerobil, lebo vďaka tete na stavebku, čo od nás chcel ešte aj projekt chodníka, som dal celkovo za projekt, osadenie, úpravy- už mám aj zmeny pred dokončením- stáli 3000e. čo mohol byť krásny individuál.
    Ale začneme- voči pôvodnému projektu sú zemny-
    1. mur. materiál ytong 300, zateplenie fasády vata- nobasil FKDS 200mm, žb- strop, zateplenie stropu 58cm vaty, zatepl. podlahy 25cm EPS 200S austroterm, rekup. vetramnie aktívna rekup. nilan, podlahové kúrenie elektrokáble devi, okná mirador 3sklo 923mm, a ešte zopár detailov. Rozpočet- 100.000e, doteraz nie je hotová fasáda, ale je už všetko nakúpené, celkovo 95.000e, s tým, že majstri robili betonáže, murovanie, strechu, omietky, rozvody, poter.. Zateplenie strechy, kúpene, kuchyne, podlahy, a iné srandy svojpomoc. E

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    day Pozri príspevok
    min 70.000€ bungalov 130m2
    Všetky podlahy drevené,drevené okná trojsklo,fasáda 20 cm tvrdená vata,rekuperácia,tepelné čerpadlo,luxus kúpeľňa....?

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    marleau Pozri príspevok
    Všetky podlahy drevené,drevené okná trojsklo,fasáda 20 cm tvrdená vata,rekuperácia,tepelné čerpadlo,luxus kúpeľňa....?
    A koľko stojí teda to auto?

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    A domy tiež.Bez bližšej špecifikácie je taká informácia na nič.
    Takisto je potom zavádzajúca aj cenová ponuka.Potom tu každý plače na Porade a bedáka.

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    Mna ked sa niekto pita, za kolko eciek som postavil tak ho hned upozornim, ze je zatym 95% svojpomoc + rodina, znami. Material zohnany za najnizsie ceny , nadstandardne izolacie a materialy
    Takze by som sa nespoliehal ze ak sused postavi za tolko , taky dom ze ja sa tiez zmestim. Potom nastava len sklamanie

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    bjuty smis Pozri príspevok
    to si teraz zase strašne strelil od brucha...
    Vobec nie.Ja postavím aj 75.000,- evri slovenských.

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    marleau Pozri príspevok
    Vobec nie.Ja postavím aj 75.000,- evri slovenských.
    verím, že áno...ja som pri stavbe takmer prstom nepohol...a verím, že keby bolo treba, postavím moju alfu 105( s obytným poschodím) aj lacnejšie....ale nechápem tvoju reakciu, ked si nevidel môj dom...

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    bjuty smis Pozri príspevok
    verím, že áno...ja som pri stavbe takmer prstom nepohol...a verím, že keby bolo treba, postavím moju alfu 105( s obytným poschodím) aj lacnejšie....ale nechápem tvoju reakciu, ked si nevidel môj dom...
    Preto,že si to nenapísal.O to išlo,že udáš cenu a my nevieme začo,preto som tak reagoval.
    ---
    Aj tak ju urobím lacnejšie.

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    [QUOTE=marleau;1909681]Preto,že si to nenapísal.O to išlo,že udáš cenu a my nevieme začo,preto som tak reagoval.
    ---
    ja som odpovedal na otázku, tá odpoved bola presná a výstižná....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.