Zavrieť

Porady

Zámková dlažba - cena komplet aj s robotu.

Koľko stojí orientačne m2 zámkovej dlažby aj s prácou. Povedzme iba zámková dlažba nejaká obyčajna za 10 € / m2.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    pokládka zámkovej dlažby /bez materiálu/ cca 10€ / 1m2 - bez DPH

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Počítajú sa aj oblúky šikminy rezanie dorezávanie,obrubníky ....

    rotamina je offline (nepripojený) rotamina

    rotamina
    - pokladka - robota moze byt okolo 7 eur/m2 (r. 2011)
    - mozes ratat este podklady, nejaky strkovy nasyp a ako podklad pod dlazbu makadan - kupuje sa na m3, ceny pozri na nete
    - no a este spracovaci piesok cena je individualna, v zavislosti aku mas vysku dlazby, vypocitava sa na m2
    no mi sme zivnosnici robyme aj zamkove dlazby keby je to jednoducha dlazba tak za ukladanie 6 euro plus vikopove prace zvlast zalezi kolko terenu treba makadam 16:32 potom strk 4:8 a piesok na sparovanie najlepsie sa dohodnut
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    harda robite aj v okrese Zilina?
    ivka70 Urcite ti odpovie niekto z prispevku z roku 2011 ....
    misoft A možno už odpovie správne slovensky.....
      zbaliť

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    a kolko sa platí za ukladanie parkových obrubníkov ? cca 30metrov, pravý uhol , žiadne rezanie ?
    buchač Neužitočné ???

    Pche.....pozdravujem dilina.
    alltracboy budem komentovat iba k makadamu na vahu. Kupuju sa na vahu, ale zasa nieje problem vypocitat objem v m3 nakolko je to jediny udaj ktory urcuje kolko toho asi potrebujes. dlzka x sirka x vyska mas objem a potom si to kludne prerataj na vahu a vypytaj si to v tonach. kamen ma tusim mernu hustotu okolo 1600kg/m3 na strankach kamenolomu bude presnejsia informacia ohladne hodnot pre jednotlive frakcie.
    buchač Veď v pohode, ten prepočet nie je až taký problém.
    ALE chápeme sa, čo som chcel povedať.

    Predstavme si laika, ktorý si prečíta príspevok od rotaminy, vezme to za bernú mincu a hajde do kameňolomu.
    Tam si ako naloží presne podľa kubíkov ?
    Ja chodím s vozíkom, naložím podľa svojich značiek a viem, že kedy mám tých cca 750 kg váhy.
    Nevraviac už aj o tom, že radšej viac ako menej...dôvody sú jasné.

    Ale nech si každý robí ako len chce...mne je šuma fuk.
    alltracboy ja som dal doniest tatrovku cca 9ton a ono sa to nejak vyuzije. najdrahsi na tom kameni je ten dovoz.
    buchač PRESNE !

    Ten dovoz je solídna pálka, ak sa jedná o viac kilákov.
    Kameňolom od mojej chalupy je cca 30 km...čiže 60 km tam a nazad.
    Raz som sa pýtal, že koľko je cifra za dovoz. Odpoveď bola, že 1€/km...a k dispozícii je len Avia...a tá (ako vieme) má nosnosť 3 tony.
    Takže ak otočím 3 x 800 kg na vozíku, tak ma to vyjde oveľa lacnejšie....cca 20 € za naftu. Robotu nepočítam, naložím si sám, aj keď je k dispo HONka...aspoň urobím niečo pre svoje zdravie.

    ...a keby som si aj nechal doviesť, tak mi to vykypuje len pred bránu, nakoľko sa do dvora nákladiak nedostane.
    Nevraviac už aj tom, že by som si narobil bordel na trávniku. Tak si doveziem sám a postupne podľa potreby ten materiál spotrebujem.

    ALE je jasné, že každý robí podľa svojho, takže aj ja vravím len o mojich podmienkach.
    buchač Halóó...hodnotitelia, ozvite sa a oponujte a hlavne podložte pádnymi argumentami.

    Inak považujem toto "neužitočné" práve za ten opak.
    Pre dilinov na vysvetlenie uvádzam, že ten opak znamená to, že mám pravdu.

    Zámková dlažba - cena komplet aj s robotu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.