Zavrieť

Porady

ako je to so zakuskami v bare?

Ahojte, chcela by som si otvorit bar neskor mozno disko bar. ako je to so zakuskami v baroch. strasne sa mi pacia tie vitriny plne zakuskov v niektorych kaviarniach a chcela by som nieco podobne. neviete mi poradit ci na to treba nejake zvlast povolenie (miestnosti na uskladnenie alebo nieco podobne) nieco co by mi to mohlo skomplikovat.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Ked budeš žiadať hygienu o povolenie otvorenia prevádzky-baru, tak budú požadovať od teba aký sortiment budeš predávať.Do sortimentu uvedieš aj zákusky, hygiena ťa usmerní . Na zákusky treba chladiaca vitrína a pochybujem že by si potrebovala aj sklad na zákusky, budeš rada ked v bare predáš za večer celú vitrínu.Niektoré zákusky majú záruku len dva dni a ....vyhodiť.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    zalezi od zakuskov...
    take tie "ultra moderne" sa dovazaju zmrazene a rozmrazuju sa podla potreby... ale to uz nie je zakusok...

    ako je to so zakuskami v bare?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.