Zavrieť

Porady

Dvakrat mi zauctovali vec v obchode s oblecenim

Nakupovala som v obchode s oblecenim-New Yorker-23.12.2016 a predavacka mi dvakrat zauctovala jednu vec. Kupila som:1.panske teplaky,2.damske teplaky,3.jesennu bundicku,4.pansku koselu-platila som 66€ a aj sa mi zdalo ze msom vela platila,ale az doma som skontrolovalo blocrk a zistila som,ze mi dvaktat zauctovala panske teplaky za 14,95€. Ako mam prosim Vas postupovat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zájdi do obchodu, popíš problém a tam uvidíš, či pochodíš. Ale pravdepodobne nepochodíš. SKontrolovať doklad o nákupe si mala priamo v obchode pri kúpe. Teraz nemáš ako dokázať, že nablokovali zle.

    Neužitočné? Odpoveď sa niekomu nepáčila, či sa zas niekto realizuje len preto aby niečo neužitočné urobil?
    Naposledy upravil Tweety : 28.12.16 at 07:30

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Reklamuj, nie tu!
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    babybarb Viem,ze mam ist reklamovat,ale nebudu sa "ohanat",ze som si mala skor skontrolovat blocek?
    sito ... je to pravdepodobné, že ...
    Mila123 ak majú kamerový záznam (čo určite majú), ten pomôže........
    poprípade aj inventarizácia , nech si prepočítajú tepláky (hádam to vyriešite).....
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ako už písali - reklamuj v obchode. Pokiaľ sa pomýlila - žiadaj manažéra, aby vykonal inventarizáciu (tam sa zistí skutočný stav), prípadne, ak majú bezpečnostné kamery (niektorí to majú) - žiadaj, aby preverili, koľko toho bolo pri blokovaní na pulte a porovnali so stavom v pokladni.
    Ak by nechceli reagovať - podaj reklamáciu zlého zaúčtovania tovaru, prípadne ak by ani na to nereagovali - spomeň SOI.
    BTW: v predvianočnom zhone sa to stáva (omyl pokladničky), alebo "omyl" za iným účelom.... (pokladnička vie o dvojitom účtovaní a tovar si po smene zoberie - veď účtovne a inventárne to bude OK).
    bettylou tak otom pomôže fakt len tá kamera, keď inventárne to bude v cajchu

    Dvakrat mi zauctovali vec v obchode s oblecenim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.