Zavrieť

Porady

faktúra za telefon

Som rada, že som našla túto stránku. Neviem sa tu zatiaľ orientovať, ale dúfam že pomaly to pôjde. Mám otázku nad ktorou som sa pozastavila a nie som si istá či robím dobre. Chcela by som vedieť, čo musí obsahovať fa za telefón, pokiaľ ju chcem zaradiť do účtovných dokladov. Musí byť na faktúre IČO živnostníka? Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vitaj na Porade! neboj, casom sa zorientujes, chce to trochu casu...
    Porada je rozdelena do odbornej a oddychovej casti.

    Tu v oddychovej poradackej kaviarni sa chodi len tak, nezaväzne pokecat a oddychnut si od prace .-) ...odborne rady je lepsie hladat v odbornych temach...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Šepo Pozri príspevok
    Som rada, že som našla túto stránku. Neviem sa tu zatiaľ orientovať, ale dúfam že pomaly to pôjde. Mám otázku nad ktorou som sa pozastavila a nie som si istá či robím dobre. Chcela by som vedieť, čo musí obsahovať fa za telefón, pokiaľ ju chcem zaradiť do účtovných dokladov. Musí byť na faktúre IČO živnostníka? Ďakujem za odpoveď.
    ..

    ...v škole, v kurze, alebo kde si sa školila na účtovníčku, ste isto preberali náležitosti faktúry, aj to na základe akých údajov sa zaraďuje do účtovania...a aj ako sa účtuje..len kuk ...
    ..a vitaj na porade..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.