Zavrieť

Porady

Môže my veduca dať pri ukončeni TPP s dobou určitou aj iny paregraf ako sa normalne dáva pri ukončeni TPP?

Neviem ako to dnes funguje ale bojim sa aby my šefka nedala iny paragraf ako sa normalne dáva pri ukončeni TPP na dobu určitu.Vôbec ani neviem aky paragraf by som mala mať napisany ked budem podpisovať rozviazanie TPP.Bojim sa aby som nemala paragraf pri ktorom nebudem mať narok na podporu.Je to stale ohladom toho isteho problemu ako som pisala v predošlich otázkach ďakujem Ivett
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Ak mas v prac. pomer uzatvoreny na dobu urcitu, nie je potrebny ziadny papier na "rozviazanie pracovneho pomeru" ... pracovny pomer konci v uvedeny den. Zamestnavatel ti moze dat oznamenie o skonceni PP na dobu urcitu - nie je to jeho povinnost.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    neviem, čo si písala v iných otázkach (túto si mohla dať ako súvisiacu - aby to bolo prepojené), ale v zásade je jedno z akého dôvodu je ukončený PP - toto ÚP neberie do úvahy.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Pri posudzovaní nároku na podporu nie je podstatné to, akým spôsobom je PP skončený ale to, či si bola v posledných troch rokoch poistená v nezamestnanosti aspoň 730 dní.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    No a ja len dodám, že na UPSVaR ťa nezaregistrujú - ak budeš DPN - môžeš sa ísť zaregistrovať až po jej skončení.
    (to len .. podľa tých predošlých otázok)

    Môže my veduca dať pri ukončeni TPP s dobou určitou aj iny paregraf ako sa normalne dáva pri ukončeni TPP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.