Zavrieť

Porady

predajca automobilov

Zdravim Vas poradaci,chcela by som Vas poprosit o radu. V januári zacinam pracovat ako predajkyňa automobilov v istej nemenovanej predajni,nikdy predtým som nic take nerobila,chcela by som Vas poprosit o nejake info co je dolezite vediet,budu ma zaskolovat o autacha podobne,len mna skor zaujimaju take formality predajca - zakaznik...aspon trosku ak niekto ma nejake skusenosti ako to chodi .Budem Vam vdacna za akukolvek odpoved.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ťažko radiť.Sto firiem sto systémov a tisíc odlyšných postupov a požiadaviek.Ak ste pekná mladá kočka tak od vás budú skôr chcieť aby ste skôr dotvárali imidž pri autách ,ako ovládali ich prednosti a mali technické a obchodné zručnosti.Pekné auto skôr predá sympatická slečna ako stárý škaredý chlap.
    Naposledy upravil 220870 : 27.12.10 at 09:46

    fcela je offline (nepripojený) fcela

    fcela
    Ideálna je kombinácia oboch predností, sympatická a odborne zdatná, vždy dobre naladená, vedieť vybaviť zákazníka k spokojnosti, aj keď mu vždy nemôžete dať ihneď to, čo potrebuje. Mal by sa s vami cítiť dobre, že ste plne k dispozícii pre jeho požiadavky, vytvoriť priateľské, skoro až rodinné prostredie. Je to veľmi náročné, ale časom sama zistíte, že aj úspešné. No a s touto problematikou sa oragizujú aj rôzne školenia, určite sa budú aj v rámci vášho zamestnania, ale v praxi to funguje trochu inak. Prajem vám veľa veľa trpezlivosti a iba spokojných zákaníkov.

    vienesaa je offline (nepripojený) vienesaa

    vienesaa
    velmi pekne vam obom dakujem za odpoved,verim ze to nejako zvladnem a rychlo sa naucim aj co to o autach .Je to premna uplne nove tak som zvedava ako sa to bude vyvijat ked sa tam posadim..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.