Zavrieť

Porady

Neskoro zaregistrovaný zamestnanec v soc. poisťovni

Dobrý deň, mám otázku, čo mi hrozí ako zamestnávateľovi ( fin. pokuta iba? - ak áno koľko ) pre neskoro zaevidovaného zamestnanca do sociálnej poisťovne ... podotýkam, že hneď po zaevidovaní zaplatím aj všetky odvody dozadu ...
Ďakujem pekne
8 komentárov     zbaliť
kn-alka nič, len pokuta
veronikasad mali ste kontrolu z Inšpektorátu práce alebo na základe čoho si ho zaevidoval spätne ?
e-shopinka Nie, nie žiadna kontrola - zamestnaný by mal byť od teraz od 15.2.2016 - ale chel by ood 1.8.2015 pre svoje vlastné účely - vybavovanie úveru
Dáša_ no obávam sa, že výška úveru nebude stačiť na úhradu pokuty za nelegálne zamestnávanie
mzdarka renca koľko dozadu? o aké obdobie ide? prihlásila by som ho teraz a mzdu jednorázovo doplatila v mzde za 02/2016.
mzdarka renca len dúfam, že zam-c nie je tehotný ..... to by bol iný prúser na socke
e-shopinka Nie žiadne tehotenstvo ... potrebujem to od 1.8.2015 - a zaujímala by ma tá pokuta - koľko môže byť uložená
veronikasad Pozor - to nebude len pokuta za neskoré prihlásenie, ale aj porušenie zákona o nelegálnej práci. Aby si si niekedy nepoškodila, keď budeš potrebovať z IP potvrdenie, že si tento zákon neporušila.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Neskoro zaregistrovaný zamestnanec v soc. poisťovni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.