Zavrieť

Porady

6 komentárov     zbaliť
taiko Zartujes?
Natálka0101 ??????????????
lujza.j Tai...myslis,ze pochopila tvoju poznamku...
Žabinka lujzi, zjavne nie..
Natálka0101 Ďalšie expertky čo sa doma nudia a nemajú čo robiť ..
lujza.j Tak vies ako väzbe je nuda......hlavne ze ty si chytra
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    bez znalosti jazyka tazko nieco vybavis - ale s anglictinou uspejes v oboch krajinach

    ujo google ponuka nespocetne mnozstvo vyrobcov

    tak isto sa mozes registrovat na medzinarodnych velkoobchodnych portaloch
    pocitaj ale s tym, ze vyroba je minimalne v stovkach kusov na jeden vzor a jednu velkost ... ak chces v mensom, tak hladaj domacich podnikatelov

    tak isto mozes poziadat o kontakty na cinskom a tureckom velvyslanectve ... alebo aj nase velvyslanectva v danych krajinach

    mozes navstivit rozne veltrhy vo svete a kontakty na vyrobcov ziskat aj tam
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Natálka0101 Ďakujem pekne, konečne niekto normálny..
    pmajap na našich konzulátoch v príslušných krajinách, majú to v náplni práce, ale musí ísť o seriózny obchod
    jslancik A co by asi tak robila na medzinarodnych veltrhoch s jej slovencinou? Aka je sanca, ze najde sikmookeho hovoriaceho po slovensky? Si robis vacsiu srandu ako ona, sa mi zda vsetko je to podmienene minimalne anglictinou. To by mal bytbv jej pripade prvy krok, ak chce obchodovat s chinou a inymi.
    Okrem toho si zabudla dopisat "tisic" sa "stovky".
    avalik existuju aj tlmocnici, ak ma financie nie je problem ... a nezabudla, su vyrobcovia ktori maju minima na "stovkach" kusov
    korela Keď sa chce, riešenie sa vždy nájde. Aj človek s poruchami učenia môžu mať nadmieru kreativity. Takže v tomto prípade si môže vziať so sebou tlmočníka rovnako, ako kedysi naša politická špička. Okrem Čarnogurského a pod. Hneď v začiatkov zmeny režimu. Ak má dostatok kapitálu, nevidím v tom problém vziať si so sebou tlmočníka - rodiča, priateľku, dá sa i cez barter, to tu naozaj nemusí nikoho zaujímať, je to iba jej vec, ako si veci zariadi a zvládne. Neodoberajte sily ľuďom hneď na začiatku svojich plánov.
    Mnohí z vás tu nemáte tušenia, s čím začínali obchodovať ľudia hneď po revolúcii, ako si nahrabali peniaze za podradné tovary, vďaka ktorým sa dostali k dnešnému imaniu a krútia krkom republiky.
    Od PC sa z nudy dobre kecá. A hlavne beztrestne za podpory podobne razeného publika.
    Ešte stále sa tento web volá porada.sk, či nie? Pretože mám pocit, že sa z nej pomaly ale isto stáva pranier.
    alaya1 "korela-Ešte stále sa tento web volá porada.sk,"- poradim ti. Ludia s poruchou ucenia mozu aj na urovni experta ovladat cudzi jazyk. Horsie je to s gramatikou, ci pri obchodoch s pocitanim penazi. Takze nechapem, ako mozes k porucham ucenia priradit kreativitu,ako moznost vziat si so sebou tlmocnika.
      zbaliť

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ujo od gúúglov nefunguje? ...a po slovensky - určite aspoň jeden človek v každej firme - veď je to bežne vo svete používaný jazyk
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Natálka0101 Neviem kde žijete, ale v každej firme určite nevedia po slovensky v zahraničí.
    taiko dovolim si tvrdit, ze okrem Laciho stavebnej partie v Bruseli, nevie nikdo v ziadnej firme v zahranici po slovensky. No a v Turecku, ci Cine? No skus hadat
    Natálka0101 Dovolím si tvrdiť, že väčšieho drzáka som už dávno nestretla ..
    misoft Dovolím si tvrdiť, že väčšiu ***** som dávno nestretol.
      zbaliť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Natálka0101 Prepáčte, ale ja tu nikomu nekážem verejne písať meno a adresu výrobcu... stačil by len do správy mail alebo kontakt..... drzosť niektorých ľudí je až zarážajúca.........
    Tweety Myslíš seba?
    Natálka0101 Určite... Neviem na čo komentujete niečo, čo absolútne nie je k téme... Videla som tu veľa príspevkov, kde ľudia radia a aj sprostredkúvajú, ba dokonca sa aj sami ponúkajú...
    buchač Ponúkajú ...???

    Hm , tak to sú poväčšinou šmelinári , podvodníci ...alebo šľapky ...


    Jedným slovom - Kurvy ....
      zbaliť

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Natalka, neda mi, nezvyknem takto, nemal by som ako gentleman, ale musim
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Natálka0101 "Nemal by som ako gentleman"?.. ja tu skôr vidím opak...!
    taiko Boze dobry, Ty si hlupa ako mojho dedka taliga to snad nie je ani mozne. Vies co je to nadsazka, ironia a sranda?
    Natálka0101 Jasne,že viem..Ale na srandičky nemám čas
    taiko Chapem, musis hladat Cinana a Turka hovoriaceho po slovensky. Ti poviem, to teda zaberie casu.
    Natálka0101 Možno som ho už našla a prave mi odpisujeD........
    BXLmiami Dakujem za výborné pobavenie :-)))))
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    @Natálka0101: Neviem, ale žiadať takúto sprostosť na fóre, zameranom viac na finančníctvo (okrajovo všehochuť), byť lenivá si to vyhľadať na internete, byť drzá ako opica - tak toto sa tu nenosí...... Okrem toho: zasieraš nám to tu duplicitami, kašleš na pravidlá....
    A toto:................Máte nejaké kontakty na zahraničných výrobcov oblečenia- Čína, Turecko atď. / a keby vedeli aj po slovensky, ............... to si asi z višne spadla!
    Natálka0101 Neviem no, ale komentovať tu cudzí príspevok a strkať nos, do ktorej sa nerozozumies a byt drzý ako opica a zasierať mi tu plochu je trápne.. ! Nabudúce skús inú stránku, kde to budú radi čítať ľudia, ktorí nemajú doma čo robiť ako ty.
    P.S. Už toľko neoodychuj a nevykecávaj sa, lebo asi ti to nerobí dobre.... maj sa !

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ja síce nie - dcéra ... a nie jeden .
    Aj v Turecku a aj v Číne ...
    V podstate žije viac v Ázii , ako na Slovensku ...


    Dcéra vie perfektne po čínsky a aj po turecky - prekladá vážnu literatúru a starú poéziu ... momentálne sa učí japonsky ( už 5 rok ) , tie ostatné východné jazyky má len ako bokovku , ale dohovorí sa ...
    ...ba dokonca aj slovenčinu ovláda

    DOPLNENIE :

    Milé čo ???

    Je síce pravda , že tá pasáž o znalosti jazykov bola taký poddžub

    ALE

    Ibaže moja dcéra naozaj má kontakty v tej Číne a aj v Istanbule ....ako bónus pridávam ešte Miláno ....

    Ozaj ....Ty si tak naivná , že Ti niekto dá svoje pracne nadobudnuté kontakty a zadarmo aj informácie ???
    Ba dokonca s tým súvisiacu konkurenciu na trh dovedie ???
    Na to rýchlo ZABUDNI !!!
    Číre bláznovstvo od laika ... alebo len rýchlo prísť k lacnému biznisu ???


    Takže teraz ako ???
    Naposledy upravil buchač : 26.06.14 at 20:54
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač
    Natálka0101 Milé...
    buchač Milé čo ???
    Ale viď doplnenie ...
      zbaliť

    Dobrý deň. Máte nejaké kontakty na zahraničných výrobcov oblečenia- Čína, Turecko atď. / a keby vedeli aj po slovensky, to by bolo super:D/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.