Zavrieť

Porady

špeciálny pedagóg a prax

Ideme zamestnať špeciálneho pedagóga na škole na polovičný úväzok.... Teda na pol úväzku ako učiteľa a pol úväzku ako špeciálneho pedagóga.... ako učiteľ bude zaradený v 10 PT..... prax má 20 rokov.... tak isto bude zaradený aj ako špeciálny pedagóg, len jeho plat budem počítať z 2. pracovnej triedy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Ano. Len nezabudni, že pedagogický zamestnanec má inú výmeru dovolenky ako odborný, takže tam sa ti to bude neznášať . Ako učiteľ bude mať síce dovolenku, ale ako odborný zamestnanec bude v práci. ...... Má byť síce teraz nejaká úprava, že aj odborný zamestnanec by mal mať takú istú dl´žku dovolenky ako pedagogický ale či to bude a od kedy to nevie.
    prstienok áno, to už môžem potvrdiť, že to už nadobudlo platnosť tento rok... bola som na školení, kde to pani lektorka potvrdila.... a ďakujem za radu

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    prstienok (Dnes 20:58) áno, to už môžem potvrdiť, že to už nadobudlo platnosť tento rok... bola som na školení, kde to pani lektorka potvrdila.... a ďakujem za radu



    zaujimavé ... a že poslanci o tom ešte nehlasovali nevadi?

    http://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?...&MasterID=4821

    špeciálny pedagóg a prax

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.