Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blasterik je offline (nepripojený) blasterik

    večne začínajúci účtovník ;-) ...viac blasterik
    fcelicka Pozri príspevok
    Chcela som sa opytat ci aj Vam pri uctovnej uzavierke - pri SUvahe vypisuje chybu , ze Ucet nebol zaradeny do vykazu
    Myslíš účty 354 a 431? To je v pohode, lebo tieto účty sa v súvahe nenachádzajú. Tieto účty musia mať k 31.12. nulu.

    fcelicka je offline (nepripojený) fcelicka

    fcelicka
    Chcela som sa opytat ci aj Vam pri uctovnej uzavierke - pri SUvahe vypisuje chybu , ze Ucet nebol zaradeny do vykazu

    Kama50 je offline (nepripojený) Kama50

    Kama50
    tiež ho používame, som s ním spokojná, len v prípade uzávierok je problém sa k nim dovolať a oznam v súvahe je len informatívny

    blasterik je offline (nepripojený) blasterik

    večne začínajúci účtovník ;-) ...viac blasterik
    Kama50 Pozri príspevok
    tiež ho používame, som s ním spokojná, len v prípade uzávierok je problém sa k nim dovolať a oznam v súvahe je len informatívny
    Tak vtedy majú tých telefonátov asi viac ako dosť, ale ja som sa k nim dovolal bez problému.
    Naposledy upravil blasterik : 24.01.11 at 09:06

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    Urbis tiež používam niekoľko rokov a som spokojná. Niekedy stačí nazrieť aj do príručky, ale inak s dovolaním do firmy nemám problém.

    Pekný deň
    bef Pozri príspevok
    Urbis tiež používam niekoľko rokov a som spokojná. Niekedy stačí nazrieť aj do príručky, ale inak s dovolaním do firmy nemám problém.

    Pekný deň
    tiež mám začať účtovať v programe Urbis a tak som sa chcel spýtať, či by ste mi mohli poslať tú spomínanú príručku, resp. napísať odkiaľ by sa dala stiahnuť, na stránke firmy som nič také nenašiel

    ďakujem

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    jerry1988 Pozri príspevok
    tiež mám začať účtovať v programe Urbis a tak som sa chcel spýtať, či by ste mi mohli poslať tú spomínanú príručku, resp. napísať odkiaľ by sa dala stiahnuť, na stránke firmy som nič také nenašiel

    ďakujem
    Mala som problémy s PC tak preto odpoveď až teraz. Príručka je súčasťou programu Urbis v Podvojnom účtovníctve v menu Pomoc. Je to vo Worde ale má 114 strán. Myslím si však, že čítať príručku bez možnosti hneď si všetko vyskúšať asi moc nepomôže. Inak pracovníčky firma Made sú ochotné pomôcť robia aj školenia. Mohla by som Ti ju poslať, ale nie som si istá či neporuším pravidlá firmy.

    Pekný deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.