Zavrieť

Porady

predvolanie na D. urad

ahojte,

prave mi prisiel list ze sa mam dostavit zajtra na D.U. vo veci overenia spravnosti udajov ktore som uviedol v dp za rok 2008.

Co si chcu overovat? Nieco som zle vyplnil alebo co?

Cely rok 08 so pracoval v jednej firme, este som nepodnikal.

hm

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    rivall Pozri príspevok
    ahojte,
    prave mi prisiel list ze sa mam dostavit zajtra na D.U. vo veci overenia spravnosti udajov ktore som uviedol v dp za rok 2008.
    Co si chcu overovat? Nieco som zle vyplnil alebo co?
    Cely rok 08 so pracoval v jednej firme, este som nepodnikal.
    hm
    dakujem
    Ak si nepodnikal, preco si podaval DP? Zrejme tam je nieco zle vyplnene.
    Uvidiš zajtra, opravi sa to a bude dobre.

    rivall je offline (nepripojený) rivall

    rivall
    m.hladka Pozri príspevok
    Ak si nepodnikal, preco si podaval DP? Zrejme tam je nieco zle vyplnene.
    Uvidiš zajtra, opravi sa to a bude dobre.


    podaval som DP preto lebo v marci 09 ked som ho podava uz som vo firme nepracoval, uz som robil v inej a musel som si sam spravit dp. robila mi ho jedna znama uctovnicka. zaujimave je ze ma predvolavaju a davaju tu moje ICO a DIC, pricom to ico a dic mam od januara 09

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    rivall Pozri príspevok
    podaval som DP preto lebo v marci 09 ked som ho podava uz som vo firme nepracoval, uz som robil v inej a musel som si sam spravit dp. robila mi ho jedna znama uctovnicka. zaujimave je ze ma predvolavaju a davaju tu moje ICO a DIC, pricom to ico a dic mam od januara 09
    A podal si DP typu A za rok 2008 a priložil POtvrdenie od zamesnávateľa?

    rivall je offline (nepripojený) rivall

    rivall
    evina Pozri príspevok
    A podal si DP typu A za rok 2008?

    normalne danove priznanie ako kazdy rok som podal. cely rok 08 som bol v jednej firme, nepodnikal som. dokonca mi vratili dakych 100 eur lebo som mal preplatok

    a ano aj potvrdenie od zamestnavatela som dal

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    rivall Pozri príspevok
    normalne danove priznanie ako kazdy rok som podal. cely rok 08 som bol v jednej firme, nepodnikal som. dokonca mi vratili dakych 100 eur lebo som mal preplatok
    Normálne DP typu A je pre tých, ktorí mali príjmy len zo zamestnania, typu B pre SZČO. Ešte možno chýba priložené potvrdenie od zamestnávateľa.

    Vidím, že si už dopísal...možno o nič nejde, len napr. o overenie, či si nepodnikal aj v roku 2008..

    rivall je offline (nepripojený) rivall

    rivall
    evina Pozri príspevok
    Normálne DP typu A je pre tých, ktorí mali príjmy len zo zamestnania, typu B pre SZČO. Ešte možno chýba priložené potvrdenie od zamestnávateľa.

    Vidím, že si už dopísal...možno o nič nejde, len napr. o overenie, či si nepodnikal aj v roku 2008..

    ach jaj ale aj tak mam fobiu z doporucenych listov a este toto

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    rivall Pozri príspevok
    ach jaj ale aj tak mam fobiu z doporucenych listov a este toto
    Pozvánka nie je z tých najhorších... Horšia by bola výzva. Určite ide o nejakú maličkosť....

    rivall je offline (nepripojený) rivall

    rivall
    evina Pozri príspevok
    Pozvánka nie je z tých najhorších... Horšia by bola výzva. Určite ide o nejakú maličkosť....

    vseobecne sa bojim tych zltych listkov v schranke )) nikdy to nevesti nic dobre

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Aj môjho klienta minulý týždeň takto "obšťastnili" listom. Nakoniec od neho žiadali potvrdiť podpisom tú stranu, kde bol uvedený príjemca 2%.
    Údajne sa to zneužívalo, tak si to DÚ takto preveruje.

    rivall je offline (nepripojený) rivall

    rivall
    Rozalka Pozri príspevok
    Aj môjho klienta minulý týždeň takto "obšťastnili" listom. Nakoniec od neho žiadali potvrdiť podpisom tú stranu, kde bol uvedený príjemca 2%.
    Údajne sa to zneužívalo, tak si to DÚ takto preveruje.

    snad to bude len takato drobnost. rano 8.30 na urade v Martine to bude

    rivall je offline (nepripojený) rivall

    rivall
    takze bola to nakoniec malickost. islo o to ze cele D.P. som mal vyplnene na PC, len tu cast kde sa poukazuje 2% organizacii, tak tu som mal rucne vypisanu.

    upozornili ma ze to musi byt bud cele na pc alebo cele rucne, podpisal som ze tom to vyplnoval ja a bolo to. vybavene za 2 minuty.

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    rivall Pozri príspevok
    takze bola to nakoniec malickost. islo o to ze cele D.P. som mal vyplnene na PC, len tu cast kde sa poukazuje 2% organizacii, tak tu som mal rucne vypisanu.

    upozornili ma ze to musi byt bud cele na pc alebo cele rucne, podpisal som ze tom to vyplnoval ja a bolo to. vybavene za 2 minuty.
    No vidíš, aká maličkosť, ale som rada, že všetko v poriadku dopadlo

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    No gartulujem a je po strese. To chce jedno chladené na úľavu- samo až po pracovnej dobe.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.