Zavrieť

Porady

Akú novú panvicu na pečenie hemendexu?

Zdravím,potreboval by som poradiť akú novú panvicu si mám kúpiť na pečenie hemendexu,momentálne mám len nejakú lacnú z kauflandu,ktorá má na povrchu keramickú vrstvu,zo začiatku to bolo ok,ale už teraz ak dám piecť hemendex tak nie a nie ho dať dole z povrchu panvice tak sa prilepí...Taktiež by ma zaujímalo na aký materiál prípadne značku sa mám zamerať a ktorému sa vyvarovať. Čo sa týka ceny nemôžem si dovoliť príliš drahú,no keď už kúpim novú tak aby už aj za niečo stála.Ďakujem
4 komentárov     zbaliť
buchač Takú istú jak na palacinky alebo na placky....alebo trebárs aj na rezne...

Kúúúwa...panvica LEN na hemendex ???
babka - ježibabka Predbehol si ma Na každú vec iná panvica a nakoniec používam takmer na všetko jednu. A druhú iba na lokše.
misoft Detto..... jedna nízkostenná - palacinky, druhá normál (bežná) - to ostatné..... Prvá je Tefal, druhá je keramika....
poodleman Diky nemusí byť len na hemendex,len aby neboli také problémy ako som uviedol vyššie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Dobru

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    lujza.j, misoft, karol.za, taiko, babka - ježibabka, Chobot
    6

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Mám takmer 40 rokov liatinové panvice: http://www.lacnekotliky.sk/Liatinova...-panvica-24-cm (prečítaj si dole,ako sa ošetruje).Panvicu po použití len vytriem papierovou servítkou a odložím.Pokiaľ ju potrebujem umyť,tak ju vytriem dosucha a prázdnu položím na sporák "vypáliť".Hemendex po dopečení musíš chvíľu nechať na panvici a až tak ti pekne zíde z panvice.Robím na nich všetko:zemiakové placky,palacinky,mäso na minútky,zapekám v nej jedlo v rúre atď.Moja rada,doporučujem
    kukučka Nuž hej, na jednej kvalitnej panvici sa dá urobiť všetko, no je ťažká a jej rúčka je horúca.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Nám slúži Fissler panvica niekoľko rokov, je to jediná teflónová, ktorú používam.
    Kúpená v akcii tuším v Tescome.

    Akú novú panvicu na pečenie hemendexu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.