Zavrieť

Porady

Ako opraviť v SP-reg.list.z-nca

Mala som podnet na opravu (za bývalú kolegyňu), ktorá nesprávne zadala koniec MD a začiatok RD zamestnankyne.

Takto to bolo zadané:
MD do 7.11.2013
RD od 8.11.2013 - 21.3.2016

Má to byť správne:
MD do 23.10.2013
RD od 24.10.2013 do 21.3.2016

Ako to opraviť?
Ďakujem za pomoc.

JM.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Urobíte to cez elektronické podanie ako zmena ... a opravíte dátumy tak, ako majú byť.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    janiely čiže mám podať pod jedným dokumentom tieto položky? Dá sa to?
    zmena-RLFO:
    - koniec MD 23.10.13,
    - začiatok RD 24.10.13
    - začiatok prerušenia z titulu RD 24.10.13
    - koniec RD 21.3.2016
    - koniec prerušenia z titulu ukonč.RD 21.3.16
    Orsz ja by som to rozdelila na 2 - teda to čo bolo v 10/2013 a potom druhý čo bola zmena v 3/2016, resp. tak ako to bolo podávané pôvodne - určite na 2 RLFO samostatne.
    janiely Pri výbere RLFO - zmena mi ale nejdú meniť údaje "prerušenia" ... pričom potrebujem zmeniť aj to. Čo s tým?
      zbaliť

    Jana103 je offline (nepripojený) Jana103

    účtovníčka a mzdárka a niekedy mám pocit, že aj dievča pre všetko :) ...viac Jana103
    ja som v takomto prípade (taktiež oprava po bývalej kolegyne) kontaktovala pracovníčku, ktorá má spoločnosť na starosti a ona to opravila v systéme, popr. niečo opravila ona, niektoré RL stornovala a poslala som ich nanovo správne
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    janiely mne povedala pracovníčka, že to mám opraviť ja. nuž myslela som si, že to nebude problém, až kým som sa do toho nepustila, neviem ako na to.
    janiely Práve mi odpísali na dotaz zo SP:
    "RLFO – Zmena opravíte odoslaním novej zmeny. Prerušenie –treba požiadať na pobočke o opravu prerušenia v registri."
    Jana103 myslím, že takto som to opravovala aj ja - ja zmeny a SP prerušenia, ale nesprávne RLFO zmeny mi najprv pracovníčka stornovala, aby nebolo niečo nahlásené 2x
    janiely rozumiem, tak hádam to už bude OK takto.
      zbaliť

    Ako opraviť v SP-reg.list.z-nca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.