Zavrieť

Porady

Dávka v hmotnej núdzi-manželia .Dobry den.Dufam ze mi niekto poradi.

Zo socialne poistovne som dostala davku v hmotnej nudzi za 2mesiace a manzel dostal davku v nezamestnanosti tiez za 2 mesiace.Dalej uz nedostavam plnu davku len akysi doplatok k manzelovej davke v nezamest. ktoru mi vypoctali na soc.poist.Mna zaujima ci mozu teraz stiahnut manzelovy davku kedze za tie 2 mesiace mi vlastne nepatrila davka v hmotnej nudzi?dakujem.
Naposledy upravil Dav : 10.04.12 at 17:32
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    noki123 Pozri príspevok
    zistim ti to a napisem zajtra
    ďalší blázon, čo píše zbytočné príspevky
    misoft Potrebuje nahnať "počet".

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    anjela 1987 Pozri príspevok
    Zo socialne poistovne som dostala davku v hmotnej nudzi za 2mesiace a manzel dostal davku v nezamestnanosti tiez za 2 mesiace.Dalej uz nedostavam plnu davku len akysi doplatok k manzelovej davke v nezamest. ktoru mi vypoctali na soc.poist.Mna zaujima ci mozu teraz stiahnut manzelovy davku kedze za tie 2 mesiace mi vlastne nepatrila davka v hmotnej nudzi?dakujem.
    Nahlásila si na UPSVaR, že manžel je poberatel dávky v nezamestnanosti ? Alebo manželovi priznali dávku spätne - vybavenie trvalo dva mesiace ? Ak ti (vám ako rodine) dávka v hmotnej núdzi nepatrila, musíte ju vrátiť.

    Dávka v hmotnej núdzi-manželia .Dobry den.Dufam ze mi niekto poradi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.