Zavrieť

Porady

Spoločné WC a kúpeľka alebo oddelené

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Ste za spoločnú kúpeľku a WC v panelákovom byte?

Počet hlasujúcich
53. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    6 11.32%
  • nie

    47 88.68%
Aký máte názor na spoločnú kúpeľku a WC?
Naposledy upravil erzet : 27.01.09 at 14:21
Usporiadat
jojkoz jojkoz

jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

No podla mna - ako komu vyhovuje.

Mne osobne sa to vobec nepaci - a aj ked v podkrovi nemame az tak miesta - tak zachod bude samostatne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
jojkoz Pozri príspevok
No podla mna - ako komu vyhovuje.

Mne osobne sa to vobec nepaci - a aj ked v podkrovi nemame az tak miesta - tak zachod bude samostatne.
jojkoz hlasovať ako to Vám vyhovuje, páči, nepáči, áno, nie. Dík.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zistíš ráno, keď sa všetci chystajú do práce a do školy
Alebo keď budeš vo vani a ostatní členovia Ti budú búchať na dvere "aby si si švihol",lebo potrebujú ísť na WC.

Ja to považujem za nevýhodné riešenie,ak je to možné, radšej samostatne.
0 0
jkmk jkmk

jkmk je offline (nepripojený) jkmk

podľa mňa určite samostatne.
0 0
anggelika anggelika

anggelika je offline (nepripojený) anggelika

Mne sa to páči dokopy.
0 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
V prízemí mám samostatné WC, v kúpeľni na poschodí ako druhé WC. Riešil by som to znova tak. Bývať v paneláku - tak len oddelené.
0 0
elenalen elenalen

elenalen je offline (nepripojený) elenalen

wc v kúpelni + druhé samostatne
0 0
strongsk strongsk

strongsk je offline (nepripojený) strongsk

elenalen Pozri príspevok
wc v kúpelni + druhé samostatne
Urcite WC s KUPELNOU samostatne nikdy !!!!!!!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ďakujem všetkým za účasť v ankete.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

strongsk Pozri príspevok
Urcite WC s KUPELNOU samostatne nikdy !!!!!!!
Pri tomto výkriku som si spomenula na deti mojej netere. Neter má tiež kúpeľňu spolu s WC. Raz dievčatá kúpala a manžel potreboval nutne na malú. Pri všetkej počestnosti sa vycikal a zdalo sa, že dievčatá ocinkovej potrebe nevenujú žiadnu pozornosť. Ha, ha. Ráno išla neter s deťmi do škôlky a vo vchode bolo plno ľudí, lebo každý vyťahoval dáždnik a malé v tom spustili: "Mamííí, ale náš ocino má celkom malého pipíka, však?" Odvtedy moju neter už zďaleka a zo širokým usmevom zdraví každý muž z ich vchodu. A to sú len malé detičky. Neviem si predstaviť ako by so spoločnou WC kúpeľňou fungovala naša domácnosť. Nevesta si vo vani mydlí prsia a manžel oproti nej na záchode tlačí. Ten by si aj oči vytlačil. Pri šiestich dospelých v domácnosti takáto spoločná miestnosť neprichádza do úvahy a to nemusím bývať ani v paneláku. Ak sa to aj pri maličkých deťoch zdá dobré riešenie, časom sa ukáže veľmi nevýhodné.
0 0
Peterkrk Peterkrk

Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

Bývame v paneláku a z dôvodu zväčšenia kúpelky máme WC v kúpelke a vôbec nám to nevadí, účel to splnilo...
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

Prerábali sme kúpeľňu,pomáhal nám architekt, jeho výrok- ak je v byte len jedno WC má byť samostatné. Urobili sme a je to supéééééér. Staré riešenie - mali sme WC v kúpeľni.
0 0
hemko hemko

hemko je offline (nepripojený) hemko

keď je v dome (byte) len jedno WC tak samostatne,ak sú dve, tak jedno môže byť spoločne s kúpelňou
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Plánoval som spoločné WC. Potom som však zistil že keď spravím oddelené, do kúpelne sa mi zmestí i práčka a druhé dvere. Práčka na miesto kde mál byť prechod.
0 0
snalepka snalepka

snalepka je offline (nepripojený) snalepka

jednoznacne oddelene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
milossss milossss

milossss je offline (nepripojený) milossss

z hladiska praktickosti a potrebneho sukromia pri cinnosti si uz v jednej, alebo druhej miestnosti samozrejme oddelit.. )
0 0
Milan.Žiška Milan.Žiška

Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

V nočnej časti alebo súkromnej ( obyčajne poschodie) kúpeľna + WC + bidet, a samostatné WC. V dennej časti ( obyčajne prízemie ) WC vhodné aj pre návštevy.
Všetko je závislé od veľkosti domu a počtu obyvateľov.
0 0
Pavel13 Pavel13

Pavel13 je offline (nepripojený) Pavel13

oddelene, ale nezabudnut na male umyvadlo
0 0
elkibo elkibo

elkibo je offline (nepripojený) elkibo

Nuz ludia kazdy ma svoj nazor, ale ja som za ten ze mat WC v kupelni, ALE ABY MALO SVOJU MIESTNOST S DVERAMI.
Ked mate navstevu - nemam rad a je to maximalne trapne, ked mate sice samostane WC ale ked navsteva, alebo vy musite ist v tom case na WC. No a zrovna vtedy ten zadok vydava najhlasnejsie zvuky. Samozrejme ze zrovna v tom case sa nemate o com rozpravat a tak jedine co pocut v byte je clupkanie a hlasne prdenie!!! No hroza!!!

Takze rieste to tak aby ste sa takymto srandam vyhli.
0 0
joo_sk joo_sk

joo_sk je offline (nepripojený) joo_sk

Peterkrk Pozri príspevok
Bývame v paneláku a z dôvodu zväčšenia kúpelky máme WC v kúpelke a vôbec nám to nevadí, účel to splnilo...

tak isto sme prerabali kupelku zvecsili sme ju o chodbu a o zachod ale ten sme obmurovali prieckou 5 cm a dali tam dvere, takze aspon tam ma clovek sukromie pri tom tlaceni , ale samozrejme ked niekto obsadi kupelku, tak na zachod je problem sa dostat....vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody

ale urcite som za oddelene riesenie, alebo viac WC v dome ...a z toho aby aspon jedno bolo samostatne

teraz planujeme stavat som, a v prvej studii mame vo vecsom bungalove 2 kupelny zo zachodom spolu a jeden zachod samostane pri vchodovych dverach
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať