Zavrieť

Porady

Spoločné WC a kúpeľka alebo oddelené

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Ste za spoločnú kúpeľku a WC v panelákovom byte?

Počet hlasujúcich
53. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    6 11.32%
  • nie

    47 88.68%
Aký máte názor na spoločnú kúpeľku a WC?
Naposledy upravil erzet : 27.01.09 at 14:21
Usporiadat
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
joo_sk Pozri príspevok
tak isto sme prerabali kupelku zvecsili sme ju o chodbu a o zachod ale ten sme obmurovali prieckou 5 cm a dali tam dvere, takze aspon tam ma clovek sukromie pri tom tlaceni , ale samozrejme ked niekto obsadi kupelku, tak na zachod je problem sa dostat....vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody

ale urcite som za oddelene riesenie, alebo viac WC v dome ...a z toho aby aspon jedno bolo samostatne

teraz planujeme stavat som, a v prvej studii mame vo vecsom bungalove 2 kupelny zo zachodom spolu a jeden zachod samostane pri vchodovych dverach
v rodinnom dome,keď je priestor, tak určite oddelene, už i kvôli vetraniu.
V kúpeľni mám rada teplo a WC treba predsa len častejšie prevetrať.
Aj keď sa používa osviežovač vzduchu, predsa len v daný moment je to príliš aromatické.
0 0
FAKO FAKO

FAKO je offline (nepripojený) FAKO

Ahojte. Rodinný dom nemám príliš veľký, ale....
Na prízemí je kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. Na poschodí kúpeľňa s vaňou a WC. Pre rodinné domy to je podľa mňa najlepšie riešenie
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

hlavny zachod by som urcite dal samostatny.. pokial mate zachod v kupelni a nemate schovane zubne kefky, tak to si ich mozete rovno namacat do zachodu.
0 0
ivka.1975 ivka.1975

ivka.1975 je offline (nepripojený) ivka.1975

ja mam skusenosti s oboma, jednoznacne odporucam oddelene wc od kupelne. navyse nedostavaju sa ti na uteraky a inu bielizen v kupelni virusy z wc
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
Pavel13 Pozri príspevok
oddelene, ale nezabudnut na male umyvadlo
Stačí k WC zabudovať podomietkovú batériu a na vývod zavesiť bidetovú spršku, mám to pár rokov doma a montujeme to každému ochotnému zákazníkovi. Samozrejmosť je aj ventilátor s klapkou( nie žalúziami) , s dobehom a osobitným vypínačom aby to nehučalo zakaždým aj keď netreba, hlavne v noci.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať