Zavrieť

Porady

Zvlhcovac vzduchu

Prosim vas poradte mi zvlhcovat vzduchu, ktory pri pouzivani nezanechava mokry alebo VLHKY povrch. Rozmyslam nad Topcom 1850. A kedze nechcem mokry povrh tak priorita je asi to aby bol ultrazvukovy a nenicil povrch (od vlhkosti) a tiez aby bol tichy kedze bude v detskej izbe.
Na ostatnom mi nezalezi.
Usporiadat
kolovratsk kolovratsk

kolovratsk je offline (nepripojený) kolovratsk

Ja som kupil dany topcom som spokojny. Viaceri sa stazuju na pipanie..ale mi to nevadi. Avsak ak chcete lacnejsi plne postaci Orava: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_zvlh...32_807181.html
Mam oba, kedze vlhkost som mal v zime na 20% a jeden mi to nestacil zvlhcovat.....
Problemom pri oboch vsak je, ze zanechavaju stopu v podobe bieleho povlaku po nabytku...(co je sposobene chlorom vo vode). Ale vzdy je lepsie ked je vzduch vlhsi ako suchsi...kedze od toho zavisia vsetky alergie, zdravotne problemy. Dobre je o tom rozpisany clanok na *************
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dmc dmc

dmc je offline (nepripojený) dmc

Ja osobne som v deckej izbe pouzival zvlhcovac a zaroven cisticku vzducu BONECO W1355A - nezanechavia ziaden povlak pretoze vzduch sa zvlhcuje prirodcenou cestou (pretekanie vody cez lamely v kotucoch s ventilatorom - ma 2 rychlosti - pri nizsej (nocny rezim) ide nehlucne
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať