Zavrieť

Porady

Potvrdenie o praxi

Zdravim vsetkych

Potreboval by som poradit ohladom napisania potvrdenia o praxi v zmysle predpisu 473/2005, §8 pismeno l. Ide o zakon o poskytovani sluzieb v oblasti sukromnej bezpecnosti.

Dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Ak je to ešte aktuálne treba vychádzať z citovaného zákona je to tam zrozumiteľne napísané čo má potvrdenie obsahovať.

    Potvrdenie zamestnávateľa o praxi zamestnanca

    názov organizácie ..................................... v ktorej je žiadateľ zamestnaný
    sídlo ......................................
    IČO ......................................

    spisová značka a číslo písomnosti pod ktorým sa potvrdenie vydá

    meno a priezvisko zamestnanca,titul ....................................

    dátum narodenia deň mesiac rok ....................................
    bydlisko zamestnanca
    ulica číslo ....................................
    mesto PSČ ....................................

    dĺžka vykonávanej praxe zamestnanca
    od ....................................
    do ....................................

    prax vykonávaná vo funkcii .....................................




    ................................ .....................................
    Meno, priezvisko a funkcia podpisujúcej osoby dátum vystavenia potvrdenia pečiatka spoločnosti

    Petas je offline (nepripojený) Petas

    Snažím sa... Petas
    Dakujem, jasne ze to je aktualne. Len neviem ci to uznaju. Ale je to podla zakona tak by to mali.

    Dakujem velmi pekne.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    3x zadaná jedna a tá istá otázka. Prečo ???? Vymaž príspevok !

    vera_ed je offline (nepripojený) vera_ed

    vera_ed
    Prepacte, zadal som to preto, lebo som nevedel, kde mi odpovedia a nedala sa mi odoslat nova tema. Zmazem.

    vera_ed je offline (nepripojený) vera_ed

    vera_ed
    Dobry den,

    ja by som potreboval poradit, ci mi zivnostensky urad uzna aj potvrdenie o praxi, ktoru som vykonaval dobrovolne, bez naroku na odmenu, iba za ucelom ziskania praxe. Aby som to vysvetlil - som vyuceny elektrotechnik, avsak vzdy ma lakala praca v bare. Urobil som si preto rekvalifikacny kurz na casnika a neskor aj na barmana. Kedze takmer vsade v prevadzkach chceli prax a neboli ma ochotni zamestnat, dohodol som sa so svojim znamym, ktory v tom obdodi vlastnil bar, ze budem u neho pracovat bez naroku na odmenu - iba za ucelom ziskania praxe. Takto som nepravidelne, zvacsa cez vikendy vypomahal. Tato praca trvala cez rok. Nasledne som sa zamestnal v luxusnej restauracii uz ako riadny zamestnanec a tam som tiez pracoval nieco cez rok. Kedze mam k tejto praci pozitivny vztah a chut ju robit - rozhodol som sa otvorit si vlastnu prevadzku. Na zivnostenskom urade, ako uz iste viete treba k vystavebniu zinostenskeho listu - dvojrocnu prax. Ten jeden rok legalne a oficialne mam. Ale co ten u znameho? Uznali by mi ho? Nemal by z toho problem, kedze za mna nic neplatil a ja som tam dobrovolne pracoval?
    Vopred Vam dakujem za radu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.