Zavrieť

Porady

Vyzva na douhradenie skody bolestneho a a za stazenie spol. uplatnenia

Pred 3 rokmi som zavinil nehodu na motorke.Zrazil som sa s inim motorkarom ktoremu som sposobil uraz mal som zaplatene PZP poistovna vyplatila skody a aj ujmu na zdravi.Teraz mi prisiel list od advokata ktori zastupuje pana s ktoreho som zranil ze chce doplatit 12 500e lebo pan si robil novy lek. posudok a doktor mi posudok navysil o 500 bodov a podla toho chce ich doplatit.Mozem sa proti tomu nejako branit?
buchač No schválne...

Ak si dostal lajstro od advokáta z vyčíslením, nože kukni a daj tie zranenia a či to sťaženie spločenského uplatnenia..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    roman34 je offline (nepripojený) roman34

    roman34
    kontaktuj poistovnu a sucasne odkaz poskodeneho s jeho narokom na poistovnu kedze je to kryte PZP ak je navysenie dovodne bude to hradit poistovna

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Zvýšil o 500 bodov?



    Kua - to čo potom ten zranený utrpel? Hádam len nie oddelenie hlavy od tela.

    P.S. Napíš "právnikovi", nech sa obráti na poisťovňu, s ktoro si v zmluvnom vzťahu a za druhé, nech sa vráti na právnickú fakultu, aby si doplnil vzdelanie a znalosti.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Hazo Sak toto.A dobre viem ze chalanovi skoro nic take nebolo ja som mal ujmu na zdravi vedsiu bol som dlsie v nemocnici a museli mi operovat hlavu.A chalan si dalej spokojne jazdu na novej motorke
    misoft Aha! Tak tu je havinko zakopaný..... chalan potrebuje motorečku vyplatiť.
    Napíš tomu "dochtorovi" cez paragrafy, čo som napísal. A pripíš, že ty nezaplatíš. A upozorni ho, že ak sa bude ešte do toho montovať, ty sám požiadaš nezávislého lekára o odborný posudok toho chalana - a či náhodou sa nechcú stretnúť na súde ako obvinení z podvodu....
    buchač Hazo (Dnes 18:34) Sak toto.A dobre viem ze chalanovi skoro nic take nebolo ja som mal ujmu na zdravi vedsiu bol som dlsie v nemocnici a museli mi operovat hlavu.A chalan si dalej spokojne jazdu na novej motorke
    =============================
    TOTO ale nie je podstatné !!!
    Aby jasno bolo...to, že Ty si bol dlhšie v špitáli a operovali Ti hlavu, to neznamená ešte, že nemá väčšie problémy ako Ty.

    To len na upresnenie.
      zbaliť

    Vyzva na douhradenie skody bolestneho a a za stazenie spol. uplatnenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.