Zavrieť

Porady

Stavebné povolenie + predĺženie

Zdravíčko.
Rád by som sa spýtal, stavebné povolenie mám platné do 04.2013, no už teraz je mi jasné že to dovtedy nestihnem dokončiť.
Viete mi niekto poradiť, či je to možné predĺžiť, a keď hej aké sú tam poplatky či sankcie.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Ja mam v stavebnom povoleni uvedene aj to, ze stavba musi byt ukoncena do 36 mesiacov od pravoplatnosti SP, takze mozno sa pyta na to.

    pietro79 je offline (nepripojený) pietro79

    pietro79
    Hej,mozno som sa nevyjadril najspravnejsie...

    Stavbu musim dokoncit do toho terminu 04.2013....
    da sa to predlzit na dalsie obdobie? lebo kolaudovat vtedy este nestihnem.... krompacom uz bolo zatate

    petervi je offline (nepripojený) petervi

    petervi
    pietro79 Pozri príspevok
    Hej,mozno som sa nevyjadril najspravnejsie...

    Stavbu musim dokoncit do toho terminu 04.2013....
    da sa to predlzit na dalsie obdobie? lebo kolaudovat vtedy este nestihnem.... krompacom uz bolo zatate
    Ziadost o predlzenie si daj az po skonceni platnosti sucasneho stavebneho povolenia,pred je za poplatok po skonceni je to zadarmo.Znie to nelogicky ale je to tak.Mne skoncilo stavebne v 10.2011 a ziadost o predlzenie som si dal 04.2012, o mesiac nato mi prislo predlzenie o 2 roky.

    bystrá je offline (nepripojený) bystrá

    bystrá
    Stavebne povolenie je platne po zacati stavby az do jej kolaudacie. Lehota dokoncenia je len jedna z podmienok, nie je to lehota platnosti SP.

    Stavebné povolenie + predĺženie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.