Zavrieť

Porady

Vedomostný manažment

prosim o pomoc mam robit prezentaciu v powerpointe....nejaku temu spracovat na 15minut co sa tyka vedomostneho manažmentu...alebo samotny VM...len na nete je strasne malo informacii..mozte poskytnut informacie popr. nejake zaujimave linky, prezentacie vsetko pomoze dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ala82 je offline (nepripojený) ala82

    ala82
    skus si zadat do googla aj pojem "znalostny manazment" alebo "knowledge management", to je to iste ako vedomostny manazment a odkazov ti vyhodi neurekom. treba len poriadne hladat.

    arion92 je offline (nepripojený) arion92

    arion92
    Vedomostny manazment = manazerstvo znalosti, manazerstvo vedomosti, znalostne manazerstvo, znalostny/vedomostny manazment, manazment znalosti/vedomosti, riadenie znalosti/vedomosti, knowledge management.

    Ak si das tieto rozne nazvy do googlu, najdes dostatok materialov. Vid nizsie:

    http://www.google.sk/search?hl=sk&q=...=&oq=&gs_rfai=

    matjak je offline (nepripojený) matjak

    matjak
    chcel som viac menej nejaku temu z vedomostneho manazmentu...nie cely vedomostny manazment..to iba v krajnom pripade...a tie linky som na googli som nasiel medzi prvymi..a podla mna nie su moc pouzitelne..ale kazdopadne dakujem...mohli by ste mi napisat ake odvetia patria do vedomostneho manazmentu a ktore by boli idealne na prezentaciu...

    Vedomostný manažment

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.