Zavrieť

Porady

Pracovna cesta do Kene

Zdravim vsetkych,
dnes som dostala od zamestnanca informaciu ze zamestnavatel ho chce vyslat na pracovnu cestu do Kene. Bude tam pracovat na projekte ako programator.

nakolko sa naozaj jedna o nestandardnu situaciu, chcem sa v suvislosti s takouto cestou opytat co je potrebne zo strany zamestnavatela zabezpecit aby si splnil vsetky podmienky s touto pracovnou cestou suvisiace.

Prosim ak mate nejake skusenosti s realizaciou podobnych pracovnych ciest dajte mi vediet.. Co ste vsetko vybavovali, viza, ockovanie, ochrana osobnych udajov..
Budem vdacna za vsetky cenne rady.

dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marhav je offline (nepripojený) marhav

    marhav
    este na doplnenie...prave som zistovala viac informacii. Mal by tam ist do nasej sesterskej spolocnosti robit veduceho teamu.. a bude tam jeden rok...tak neviem ci sa nejedna aj o vyslanie zamestnanca..
    ...a nemam pripravit zmluvu aby mal porovnatelne podmienky ako v Keni...no kazdopadne ak mate nejake informacie v tejto veci budem vdacna
    Naposledy upravil marhav : 18.02.10 at 11:36

    Pracovna cesta do Kene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.