Zavrieť

Porady

Ebay

Kupil som si notebook na ebayi s tym ze ho zaplatim cez paypal. (ako vela veci pred tym) Problem nastal pri platbe a zistil som ze denny limit na paypale je len 500eur cize asi 17tisic sk.Ako sa da zvysit denny limit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    tibor. Pozri príspevok
    Kupil som si notebook na ebayi s tym ze ho zaplatim cez paypal. (ako vela veci pred tym) Problem nastal pri platbe a zistil som ze denny limit na paypale je len 500eur cize asi 17tisic sk.Ako sa da zvysit denny limit?
    nedá sa to zaplatiť na dvakrát?

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    tibor. Pozri príspevok
    Kupil som si notebook na ebayi s tym ze ho zaplatim cez paypal. (ako vela veci pred tym) Problem nastal pri platbe a zistil som ze denny limit na paypale je len 500eur cize asi 17tisic sk.Ako sa da zvysit denny limit?
    Pravdepodobne ide o mesacny limit nie denny.
    Navysenie limitu mozne je v zavislosti od toho ci si sukromna alebo pravnicka osoba.
    Chod na svoj ucet a vedla vety:Your account access is limited mas aj riesenie.Klikni na Learn how to remowe this limitation. Postupuj podla navodu.
    Vsetky doklady, ktore budes musiet dolozit, treba nascanovat a poslat na anglicke telefonne cislo ktore ti daju.
    S predajcom by nemal byt problem dohodnut si platbu bankovym prevodom.
    Musis pocitat s poplatkom banky za prevod.
    Naposledy upravil kitky : 26.11.07 at 19:23

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    na ucte je naozaj limit 500eur na den -
    Withdrawal to Credit Card (Daily) - Limit - €500.00 EUR
    s rozdelenim sumy na viac dni asi moze byt problem vzhladom na ebay buyer protection...

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    poznáte podobnú stránku s iným sortimentom? Tiež to končí na BUY..........

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    tibor. Pozri príspevok
    na ucte je naozaj limit 500eur na den -
    Withdrawal to Credit Card (Daily) - Limit - €500.00 EUR
    s rozdelenim sumy na viac dni asi moze byt problem vzhladom na ebay buyer protection...
    Withdrawal to Credit Card znamena prijem na kartu.
    postupuj tak ako som ti povedala a navys si limit.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    KEJKA Pozri príspevok
    poznáte podobnú stránku s iným sortimentom? Tiež to končí na BUY..........
    mas na mysli http://www.bestbuy.com/?

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    kitky Pozri príspevok
    Withdrawal to Credit Card znamena prijem na kartu.
    postupuj tak ako som ti povedala a navys si limit.

    dakujem - ved to hladam uz 10 minut a nemozem najst kde je moj ucet obmedzeny a co kam poslat. ten link nefunguje.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    tibor. Pozri príspevok
    dakujem - ved to hladam uz 10 minut a nemozem najst kde je moj ucet obmedzeny a co kam poslat. ten link nefunguje.

    Hm... neviem, rada by som ti pomohla.Skus sa dohodnut s predajcom.
    Napis mu cez ebay ze mozes platit inak. Ja som sa zatial vzdy dohodla.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    kitky Pozri príspevok
    žiaľ, nie, mala by to byť slovenská alebo česká stránka.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    tibor. Pozri príspevok
    dakujem - ved to hladam uz 10 minut a nemozem najst kde je moj ucet obmedzeny a co kam poslat. ten link nefunguje.
    Tibor ozvi sa prosim, zaujima ma ako si to vyriesil.

    layla je offline (nepripojený) layla

    layla
    Predvcerom som sa zaregistrovala na ebay, takze som v tomto uplny novacik. Preto sa chcem spytat pokrocilych a sikovnejsich na jednu vec. Je mozne kupit od jedneho predavujuceho niekolko veci napr.5 s tym, ze mi ich posle iba v jednom balicku, aby som nemusela platit postovne? Dakujem za odpoved.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    layla: predajcovia zvyknu uvadzat cenu za 1 ks alebo aj za vacsie mnozstvo pripadne s dodatkom napr. 1,- USD za kazdy dalsi tovar... ak to nema uvedene, je dobre si moznost poslania v jednom balicku ako aj sumu za toto postovne prediskutovat pred vydrazenim...

    layla je offline (nepripojený) layla

    layla
    andreaS, dakujem. Chcem sa vsak este spytat, ze ked si objednam nejaku vec z Ciny, ci musim platit clo,aj keby tam nebola faktura a na balicku by bolo napisane "gift"? Dakujem.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    layla: ja som objednavala z ebayu cez kamosku (ona mi robila objednavky nato, co som si povedala)... vsetko to boli veci na svadbu... nakupy boli z anglicka, ciny, australie, usa... a nikde nevyrubili clo... ono dolezita je aj ta hodnota... do 150 EUR neclia... a ak napise GIFT (mozu a nemusia to respektovat... lebo niekedy moze predajca poslat zasielku s poistenim a ak to poisti na vyssiu sumu ako je tych 150 EUR, tak to znamena ze si tu vec na tolko ceni, tak mozu clit... )

    napr. nam z ameriky posielali balik v ovela vacsej hodnote ale napisali tam gift a colnici to nekontrolovali... ale colnici maju pravo otvorit zasielku a ak sa im cena nebude zdat, tak ta mozu kontaktovat a vyziadat si doklady k tejto zasielke... inak ti ju nemusia pustit... osobne sa vzdy snazim z "vonku" (t.j. mimo EU) objednavat do spominanej hodnoty... radsej

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.