Zavrieť

Porady

Benefity

Zdravím,

potrebovaly by som sa podeliť o skúsenosti s evidenciou firemných benefitov. Ako to robíte vy???

Vopred ďakujem.

M.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mackao Pozri príspevok
    Zdravím,

    potrebovaly by som sa podeliť o skúsenosti s evidenciou firemných benefitov. Ako to robíte vy???

    Vopred ďakujem.

    M.
    čo si predstavuješ pod evidenciou benefitov?

    Najlepšie je mať internú smernicu na zamestnanecké výhody a na mzdovom viesť evidenciu o dodaňovaní benefitov. Akú inú evidenciu by si si predstavoval.

    mackao je offline (nepripojený) mackao

    mackao
    Smernica existuje, aj sprievodca benefitmi pre zamestnancov, aj s dodaňovaním je to ok. Ale máme ich zhruba 15 a ide mi o našu prehľadnú evidenciu. Momentálne to máme v exceli v jednotlivých hárkoch, ale potrebovala by som nejaký vhodný program v ktorom by bolo čerpanie prehľadné - či už po osobách alebo po jednotlivých benefitoch....

    Marcela

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mackao Pozri príspevok
    Smernica existuje, aj sprievodca benefitmi pre zamestnancov, aj s dodaňovaním je to ok. Ale máme ich zhruba 15 a ide mi o našu prehľadnú evidenciu. Momentálne to máme v exceli v jednotlivých hárkoch, ale potrebovala by som nejaký vhodný program v ktorom by bolo čerpanie prehľadné - či už po osobách alebo po jednotlivých benefitoch....

    Marcela
    Nakoľko tie firemné benefity sú veľmi rôznorodé, osobitný soft pre to asi na trhu nebude. Jedine, že by ste to dali nejakému programátorovi vytvoriť ako zákazku. Väčšina firiem, aj naša, to eviduje len ručne (teda v Exceli).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.