Zavrieť

Porady

konferencny stol biliardovy stol

Ahoj,

mala by som zauctovat u jednej firmy nakup konferencneho stola (co nie je take nezvycajne), ktory ma vsak aj druhe vyuzitie ako biliardovy stol. Myslite ze by mohol byt nejaky problem, pri pripadnej kontrole z DU si obhajit nieco take?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Susan je offline (nepripojený) Susan

    Susan
    nika.sum Pozri príspevok
    Ahoj,

    mala by som zauctovat u jednej firmy nakup konferencneho stola (co nie je take nezvycajne), ktory ma vsak aj druhe vyuzitie ako biliardovy stol. Myslite ze by mohol byt nejaky problem, pri pripadnej kontrole z DU si obhajit nieco take?
    Mala som taky pripad a uplatnila som si z biliardoveho stola aj vysku DPH. Zaroven som mala kontrolu na DPH za cely rok a daniarkam sa tento bilardovy stol velmi nepacil. Zdôvodnili sme to tym, ze ho mame zaradeny ako drobny hmotny majetok do 30-tis.Sk a pracovnici sa v praci zdrziavaju dost dlho. Ked sa potrebuju zrelaxovat, tak si 10 min. zahraju biliard a pokracuju s vycistenou hlavou v praci. Tak to tetusky z danoveho uradu nakoniec uznali. Ale velmi zalezi aj na to, s akymi daniarkami sa stretnete, pretoze nemaju striktne urcenu sablonu z coho je mozne vykonat a odpocet DPH.
    Moze byt FUTBALOVY STOL danovy naklad? Cize je mozne vratenie dph za nakup futbaloveho stola do firmy? Pouzivame ho na relaxaciu a odreagovanie od psychicky narocnej konstrukterskej prace. Dakujem za odpoved.

    konferencny stol biliardovy stol

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.