Zavrieť

Porady

Bločky k PHM

Prosím o radu, môžem aj v roku 2008 vychádzať z priemerných cien PHM zverejnených ŠUSR???alebo musím zdokladovať priemernú cenu PHM bločkami, ak áno, musia byť na skutočne spotrebované množstvo PHM?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Bodkas Pozri príspevok
    Prosím o radu, môžem aj v roku 2008 vychádzať z priemerných cien PHM zverejnených ŠUSR???alebo musím zdokladovať priemernú cenu PHM bločkami, ak áno, musia byť na skutočne spotrebované množstvo PHM?
    Musíš spotrebu dokladovať bločkami o nákupe PHM.

    janadov je offline (nepripojený) janadov

    janadov
    Ahoj,pisete ,ze treba prikladat blocky.Ale neviem,ci mozem na vypocet pouzit priemerne ceny podla statist.uradu alebo priemer z blockov za benzin?Ak podla statist.uradu,viete mi povedat,kde najdem tie priem.mesacne ceny?Na stranke stat.uradu som zatial nasla iba priem.tyzdenne ceny.Dakujem.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    janadov Pozri príspevok
    Ahoj,pisete ,ze treba prikladat blocky.Ale neviem,ci mozem na vypocet pouzit priemerne ceny podla statist.uradu alebo priemer z blockov za benzin?Ak podla statist.uradu,viete mi povedat,kde najdem tie priem.mesacne ceny?Na stranke stat.uradu som zatial nasla iba priem.tyzdenne ceny.Dakujem.
    Priemerná cena je myslená ako cena z bločkov na benzín.

    Denisa13 je offline (nepripojený) Denisa13

    Denisa13
    a čo v takom prípade ak bločky mám ale nie z každého dňa a auto SZČO používal denne (je to preukázateľné), môžem sa riadiť cenou posledného bločku PHL až do ďaľšieho dátumu na ktorý má zase bloček? Samozrejme množštvo nakúpených PHL nepostačuje na pokrytie km za uvedené dni...prosím poradí mi niekto. Auto je súkromné a nezaradené. Je registrované na DÚ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.