Zavrieť

Porady

stahovaci program

ktorý stahovací program free download si mam stiahnut ak chcem stahovat videa z tube, liveleak a hudbu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ja používam už roky freewareový program Freedownloadmanager. Je rýchly, podporuje sťahovanie videí z Youtube a iných serverov (podporovaných) a rovno ich konvertuje do spustiteľného stavu. Dá sa používať aj ako torrentclient. Podporuje skoro všetko. Pozri si stránku:
    http://www.freedownloadmanager.org

    iwkosa je offline (nepripojený) iwkosa

    iwkosa
    Ak chce niekto hocijaký program na PC zdarma-free stačí naťukať do Google slovko zadarmo prípadne zdarma a ukáže mu kopu stránok na akékoľvek free programy

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Charon Pozri príspevok
    Ja používam už roky freewareový program Freedownloadmanager. Je rýchly, podporuje sťahovanie videí z Youtube a iných serverov (podporovaných) a rovno ich konvertuje do spustiteľného stavu. Dá sa používať aj ako torrentclient. Podporuje skoro všetko. Pozri si stránku:
    http://www.freedownloadmanager.org
    dakujem. super .stiahla som to ale netuším ako to používať. Mam skusenosti len s takym stahovanim, že do okienka sa skopíruje adresa s videom klikne sa go a prgm to stiahne. tento fdlm je ale nejaký zložitejší. využívaš ešte aj nejaké iné funkcie?

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Vôbec nieje zložitý. Ja ani neviem, že ho mám. Nastavenie/Prevzatie/Monitorovanie si zaškrtneš svoj prehliadač (Explorer a Firefox) a keď dáš sťahovať program, začne sťahovať sám.
    Nastavenie/rôzne/essential zaškrtneš plávajúce okno (basket). Keď program myšou pretiahneš do koša, alebo obrázok, začne sa sťahovať.
    Videá sa sťahujú nasledovne: Otvoríš si FDM a záložku Prevzatie flash videa. Potom modré tlačidlo PLUS (+) a do okienka nakopíruješ adresu videa.
    Výhody FDM ... Po prerušení ťahania pokračuje (ak to umožňuje server). Ťahá rýchlo a vie vyhľadať najrýchlejšie spojenie napr. na iné servery. Prezri si menu ...

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Charon Pozri príspevok
    Vôbec nieje zložitý. Ja ani neviem, že ho mám. Nastavenie/Prevzatie/Monitorovanie si zaškrtneš svoj prehliadač (Explorer a Firefox) a keď dáš sťahovať program, začne sťahovať sám.
    Nastavenie/rôzne/essential zaškrtneš plávajúce okno (basket). Keď program myšou pretiahneš do koša, alebo obrázok, začne sa sťahovať.
    Videá sa sťahujú nasledovne: Otvoríš si FDM a záložku Prevzatie flash videa. Potom modré tlačidlo PLUS (+) a do okienka nakopíruješ adresu videa.
    Výhody FDM ... Po prerušení ťahania pokračuje (ak to umožňuje server). Ťahá rýchlo a vie vyhľadať najrýchlejšie spojenie napr. na iné servery. Prezri si menu ...
    dakujem, prezerám. ozvem sa ako to dopadlo. zatial vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.