Zavrieť

Porady

pripocitatelna polozka je to?

Ahoj chcela by som sa opytat, ci socialny fondpre zamestnancaje pripocitatelna polozka k zakladu dani a este ci je pri. polozka aj danove odpisy? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    HankaS je offline (nepripojený) HankaS

    HankaS
    Sociálny fond, nieje prípočitateľná položka pre zamestnanca, iba príspevky z neho napr. v peňažnej forme vyplatený príspevok na stravu, príspevok na rekreáciu, alebo príspevok v nepeňažnej forme napr: kolekcia sa musia daniť .
    A čo sa týka odpisov daňový odpis je uznaný náklad. Ak účtuješ účtovný odpis a ten je rozdielny od daňového odpisu, tak tento účtovný odpis je položkou pripočítateľnou a odpis daňový je položkou odpočítateľnou .

    mery29 je offline (nepripojený) mery29

    mery29
    takze ak som uctovala iba danove odpisy ktore tvorili 8000 takto mam odpocitat od zakladu dane?

    mery29 je offline (nepripojený) mery29

    mery29
    HankaS Pozri príspevok
    Sociálny fond, nieje prípočitateľná položka pre zamestnanca, iba príspevky z neho napr. v peňažnej forme vyplatený príspevok na stravu, príspevok na rekreáciu, alebo príspevok v nepeňažnej forme napr: kolekcia sa musia daniť .
    A čo sa týka odpisov daňový odpis je uznaný náklad. Ak účtuješ účtovný odpis a ten je rozdielny od daňového odpisu, tak tento účtovný odpis je položkou pripočítateľnou a odpis daňový je položkou odpočítateľnou .
    takze ak som uctovala iba danove odpisy tak je to naklad takze ani odpoc. a ani pripo. polozka

    pripocitatelna polozka je to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.